YALOVA ÜNİVERSİTESİ TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

27 Temmuz – 8 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Üniversite Tercihleri kapsamında Yalova Üniversitesi’ni yakından tanımak bölüm ve programlar hakkında bilgi almak isteyen aday öğrencilere yönelik olarak tercih ve tanıtım günleri düzenleniyor. Bu kapsamda Yalova şehir merkezinde bulunan 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında tanıtım standı açıldı.

Tercih dönemi boyunca aday öğrenciler ve aileleri Yalova Üniversitesi tanıtım standını ziyaret ederek fakülte ve yüksekokulların bölüm ve programları hakkında yetkililerden bilgi alabilecekler. Yalova Üniversitesi tanıtım günlerinin başlaması dolayısıyla tanıtım standını ziyaret eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı. Yalova Üniversitesi Tanıtım Günleri tercih döneminin sonu olan 8 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yalova Atakent Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!