TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Uncategorized

YALOVA SÜTLÜSÜNDEN MÜTHİŞ AÇILIŞ

Yalova’nın markası Yalova Sütlüsü Kafe yeni konseptiyle hizmete girdi. Yalova’nın damak tadına hitap eden patentli markası YALOVA SÜTLÜSÜ’nün yeni konseptiyle hizmete giren “YALOVA SÜTLÜSÜ KAFE” yapılan muhteşem açılışla hizmete girdi…

YALOVA SÜTLÜSÜNDEN MÜTHİŞ AÇILIŞ

26.may.sütlü

Yalova’nın markası Yalova Sütlüsü Kafe yeni konseptiyle hizmete girdi.

Yalova’nın damak tadına hitap eden patentli markası YALOVA SÜTLÜSÜ’nün yeni konseptiyle hizmete giren “YALOVA SÜTLÜSÜ KAFE” yapılan muhteşem açılışla hizmete girdi.

25 yıldan fazladır Yalova’da hizmet veren ve Yalova’nın ilk baklavacısı olan markanın, kent ile özdeşleşen ürününü uzun çalışmalar sonucunda tüm kentlilere sunan ve bunun sonucunda Yalova’nın tatlısı ve markası da olan YALOVA SÜTLÜSÜ geniş katılım ile hizmete girdi. Açılışa Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Üniversitesi Rektörü Niyazi Eruslu, Yalova İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Ak Parti Yalova Millet vekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan, MHP Milletvekili adayı Ünlem Üstel ve çok sayıda davetli katıldı. Yalovalıların yoğun katılım gösterdiği açılış töreni dualar ile gerçekleşti. Protokol üyelerinin kurdele kesimiyle hizmete giren YALOVA SÜTLÜSÜ KAFE’de gün boyunca misafirlere birbirinden güzel tatlı çeşitleri ikram edildi.

Son bir yıl içerisinde yeni bir konsepte dönüşerek, yeni vizyonlar edinen YALOVA SÜTLÜSÜ’nün bu doğrultuda Yalova’yı bayilik sistemi ile çevre kentlerde temsil edecek duruma geldiğini belirten İşletme sahipleri Ömer KOYUNCU ve Bahittin BATTAL; “Kentin Turizm elçisi olma misyonunu edinen Yalova Sütlüsü, kentin değerlerini taşımakta, yerli ve yabancı turistlere yönelik cazibe noktası haline gelmektedir. Bu serüven çevre iller ile başlayıp tüm Türkiye ile devam edecektir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL