TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Uncategorized

YALOVA’NIN MHP’YE İHTİYACI VAR

MHP Yalova Milletvekili Adayı Adayı Ünlem Üstel, yaklaşan seçim öncesi ulusal ve yerel gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. “Kararlılığımız ülkemiz ve Yalovamızın bekası için gece gündüz çalışmaktır.” diyen Üstel, 3..

YALOVA’NIN MHP’YE İHTİYACI VAR

YALOVANiN MHPYE iHTiYACi VAR 666637568MHP Yalova Milletvekili Adayı Adayı Ünlem Üstel, yaklaşan seçim öncesi ulusal ve yerel gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

“Kararlılığımız ülkemiz ve Yalovamızın bekası için gece gündüz çalışmaktır.” diyen Üstel, 3 dönemdir AKP ve CHP vekilliğinin Yalova’ya getirisinden çok götürüsü olduğunu ifade etti.

Yıkım sürecine dönen çözüm süreci, iflas eden komşularla sıfır sorun politikası ve daha bir çok mesele iktidarın ulusal siyasette çözüm üretebilme yeteneğini kaybettiğini gösteriyor.

AKP aynı sorunu Yalova’da da yıllarca yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. 3 dönemdir verilen sözlerden neredeyse hiçbiri yerine getirilemedi. AKP gibi CHP’de sınıfta kaldı. Yalova’nın vekillerinin Ankara’da temsilleri maalesef sadece kağıt üzerinde.MHP tek seçenektir.Yalova kör talihini MHP ile kıracaktır.

Türkiye’nin olduğu gibi Yalova’nın da birinci sorunu işsizlik ama Yalova’nın nüfusunun son yıllarda gözle görülür ölçüde gençleşmesine rağmen gençlere istihdam yaratılamadı. Esnaf kan ağlıyor, durumları içler acısı. Ticaret bitik.
“MHP,TÜRKİYE’DE VE YALOVA’DA HERKESİN ORTAK PAYDASIDIR”

Bu süreçte artık Türkiye’nin ve Yalova’nın MHP’ye her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Milliyetçi Hareket, Yalovalı hemşerilerimizin tertemiz vicdanlarında sarsılmaz bir kale olarak durmaktadır. AKP ve CHP’nin samimiyetini kaybettiği şu ortamda MHP , ülkemizde ve şehrimizde her kesimin kendinden bir şeyler bulabileceği milletin ortak paydasıdır.

Amacımız hem ülkemizde yürütülen ihanet sürecine “artık dur” demek hem de Yalova’yı, Yalovalı hemşehrilerimizi hak ettiği huzura,refaha eriştirmek ve bu karanlık süreçten kurtarmaktır. Karanlıktan aydınlığa doğru birlikte ilerleyeceğimiz bu yolda “Bizimle Yürü Yalova!” diyorum

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL