Ekonomi

YALOVA MAKİNE OSB’DE ÜRETİM TESİSLERİ TEMEL ATIMI DEVAM EDİYOR

Yalova Makine İhtisas OSB’de, Eska Metal San. Tic. A.Ş. firması üretim tesisinin Temel Atma Töreni, Yalova Valisi Muammer Erol himayesinde gerçekleştirildi. Törende; AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediye..

YALOVA MAKİNE OSB’DE ÜRETİM TESİSLERİ TEMEL ATIMI DEVAM EDİYOR

Yalova Makine İhtisas OSB’de, Eska Metal San. Tic. A.Ş. firması üretim tesisinin Temel Atma Töreni, Yalova Valisi Muammer Erol himayesinde gerçekleştirildi. Törende; AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, MHP İl Başkanı Namık Öz, Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk, SGK İl Müdürü Mehmet Salih Aydın, Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, OSB Yönetim Kurulu ve Eska Metal Yön. Kur. Başkanı Ali Alpdoğan ve Yön. Kur. Başkan Yardımcıları Ali Kıvır ile Bilal Zoroğlu hazır bulundu.

Türkiye geneli ve yurt dışı pazarına hizmet sunan firma ESKA; çatı ve cephe kaplamalarında modern sistemler kullanarak her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Geniş yelpazede üretim gerçekleştiren ESKA, üretim tesisinin faaliyete geçmesiyle birlikte artık Yalova Makine İhtisas OSB sınırları içinde de hizmet vermeye devam edecek.

Bugün Yalova Makine İhtisas OSB’de kuracağı üretim tesisinin şehre ve ülkeye hayırlı olması dilekleriyle ESKA Metal firmasının temel atımı gerçekleşti.

“Eska Metal Üretim Tesisimiz Yalova’mıza ve ülkemize hayırlı olsun”

Yalova Makine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, “Temelini attığımız her fabrika TSE Yeşil Bina kriterlerine göre inşa ediliyor. Bizim amacımız bir sanayi bölgesi meydana çıkarmak değil, 21.yüzyıla yakışır bir yaşam alanı oluşturmak. Eska Metal üretim tesisimiz de Yalova’mıza ve ülkemize hayırlı olsun. Önümüzdeki haftalarda sırayla diğer tesislerimizin de temel atmalarını yapıyor olacağız.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL