TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.580
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 25.528
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 229
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.651
Sağlık

YALOVA BELEDİYESİ FARKINDALIĞA DİKKAT ÇEKTİ

Yalova Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 6 Ekim ‘Dünya Serebral Palsi Farkındalık Günü’ nedeniyle etkinlik düzenlendi. Yapılan farkındalık etkinliklerinde Yalova Belediye Başkan Vekili Nusret Karaalioğlu başta olmak üzere,..

YALOVA BELEDİYESİ FARKINDALIĞA DİKKAT ÇEKTİ

Yalova Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 6 Ekim ‘Dünya Serebral Palsi Farkındalık Günü’ nedeniyle etkinlik düzenlendi.

Yapılan farkındalık etkinliklerinde Yalova Belediye Başkan Vekili Nusret Karaalioğlu başta olmak üzere, Başkan Yardımcıları Bahaddin Erbay, Volkan Dadaloğlu ile belediye çalışanlarına yeşil kurdele takıldı ve yeşil maske dağıtıldı. Ayrıca Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yeşil balonlarla süslendi.

Yapılan farkındalık etkinlik hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri; “Geçtiğimiz 2020 yılı Ekim ayı meclisinde Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk, ‘Farkında Ol- Farklı Ol’ sloganını beyan etmiş ve tüm dünyada gerçekleşen etkinliğe destek olarak yeşil maske takmıştır. Bu yıl yapmış olduğumuz etkinlikte ise Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz binasını yeşil balonlarla süsledik. Ayrıca başta belediye çalışanlarımız olmak üzere yeşil maske dağıtıp, yeşil kurdeleleri yakalarına taktık. Ayrıca Aşıklar Köprüsü ise 1 hafta boyunca yeşil ışık yanacak farkındalığa şehrimizden destek vereceğiz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL