TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Uncategorized

YALOVA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE FİLM ATÖLYESİ

Yalova Bahçeşehir Koleji’nde Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Nebahat AKGÜN ÇOMAK ile İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Nilüfer PEMBECİOĞLU tarafından Yalova Bahçeşehir Koleji işbirliği ile FİLM ATÖLYESİ çalışması..

YALOVA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE FİLM ATÖLYESİ

Yalova Bahçeşehir Koleji’nde Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Nebahat AKGÜN ÇOMAK ile İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Nilüfer PEMBECİOĞLU tarafından Yalova Bahçeşehir Koleji işbirliği ile FİLM ATÖLYESİ çalışması yapıldı.

 

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen çalışmada öğrenciler bir filmin hazırlanmasıyla ilgili detaylı bilgiler aldılar. Kendi yazdıkları senaryoları ile ilk kısa filmlerini yaptılar. Bu atölye çalışmasında ÇOMAK ve PEMBECİOĞLU’nun asistanlığını ise Adnan KILINÇ yaptı.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, film atölyesi çalışmalarındaki desteklerinden dolayı Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Nebahat AKGÜN ÇOMAK, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Nilüfer PEMBECİOĞLU ve Adnan KILINÇ’a teşekkürlerini iletti. “Yalova Bahçeşehir Koleji’nde yapılan bu çalışmanın, okulumuzda yeni kurulan FİLM ATÖLYEMİZ ile ilgili bir temel oluşturması hedeflenmiştir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL