TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Yalova

YAGİAD İLK TOPLANTISINI YAPTI

Geçtiğimiz günlerde kuruluşu tamamlanan “Yalova Giresunlu İş adamları Derneği” (YAGİAD) ilk toplantısını Barış Manço Aile çay bahçesinde yaptı. Yalova’da faaliyet gösteren Giresunlu İş adamları, 5 Haziran Cuma akşamı Barış Manço..

YAGİAD İLK TOPLANTISINI YAPTI

9HAZ.GİRES

Geçtiğimiz günlerde kuruluşu tamamlanan “Yalova Giresunlu İş adamları Derneği” (YAGİAD) ilk toplantısını Barış Manço Aile çay bahçesinde yaptı.

Yalova’da faaliyet gösteren Giresunlu İş adamları, 5 Haziran Cuma akşamı Barış Manço Aile çay bahçesinde gerçekleşen toplantıya yoğun ilgi gösterdiler. Henüz yeni kuruluşu tamamlanmış olan derneğe üye olmak için adeta yarışa girdiler.

Toplantıda dernek tüzüğü okundu görüş ve öneriler alındı. Genel anlamda tüzük çok beğenildi. Herkesin aklındaki, hayalindeki tüzük olarak değerlendirildi.

Yalova Giresun’lu İşadamları Derneği kurucu Başkanı Celal ŞAHAN, yoğun talep üzerine Yalova merkezde bir lokal açılması yönündeki isteklere cevap verdi. Yasa gereği yeni kurulan bir derneğin 1 yıl içinde lokal açamayacağını belirten kurucu Başkan Celal ŞAHAN; “lokal değil de dernek için bir ofis açılması gerekiyor, öncelikle ofisimize açalım tabelamızı asalım, derneğimizin yeri mekanı belli olsun, daha sonra bir yılı doldurunca uygun görülen bir yerde lokal açılır. Gerekirse dernek ofisi de aynı mekana taşınır” diye açıklama yaptı.

YAGİAD Genel Sekreteri Sefa Demir söz alarak; “Ramazan ayı geliyor, bu ay içerisinde faaliyet göstermek üzere, İstanbul Fesanede kurulan geleneksel Giresun Günleri etkinliğinde bir stant açarak derneğimizin ilk tanıtımını yapabiliriz” diye öneride bulundu.

Ayrıca kamuoyuna duyurulmak üzere birde basın açıklaması yapan Genel Sekreter Demir; “Bütün hemşerilerimiz derneğe gönüllü üye olabilecek, derneğin bütün hizmetlerinden yararlanabilecek ayrıca üye aidatı ve giriş üye aidatı ödemeyecek. Üyelik ve dernekle ilgili bilgi almak isteyen herkese açığız.

YAGİAD hiç kimseye kapalı değildir, sadece üyelik şartları vardır, yerine getiren herkes üye olabilir. Bu dernek bütün Giresunluları kucaklayacak.

Yeni kurulan derneğimizin; Yalova Giresunlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma derneğimizle hiç bir sorunu yoktur. Tam tersi derneğimizle karşılıklı saygı çerçevesinde faaliyetlerde bulunabilmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle kimse farklı beklentilere veya farklı düşüncelere kapılmasın” diye konuştu.

Yalova Giresun’lu iş Adamları Derneğinin, aşağıda belirtildiği gibi 3 değişik üyelik kategorisi var.

1-Asil üyelik

2-Gönüllü üyelik

3-Fahri üyelik

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL