TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Genel

UNUTULANLAR…

18 Nisan’da Samsun Ladik’te bir polis otosu uzun namlulu tüfeklerle tarandı. Saldırıda 2 polis şehit oldu. Aynı gün Şırnak Balveren’de Yüzbaşı Levent Çetinkaya şehit oldu. UNUTULDU!!! PKK eylemleri Nisan ayı..

UNUTULANLAR…

18 Nisan’da Samsun Ladik’te bir polis otosu uzun namlulu tüfeklerle tarandı. Saldırıda 2 polis şehit oldu. Aynı gün Şırnak Balveren’de Yüzbaşı Levent Çetinkaya şehit oldu.

UNUTULDU!!!

PKK eylemleri Nisan ayı boyunca devam etti. Çoğu mayınla yapılan saldırılarda 6 güvenlik görevlisi şehit oldu.

UNUTULDU!!!

Mayıs’ta Tunceli’nin Nazımiye ilçesine bağlı Sarıyayla Jandarma Karakolu’na düzenlenen saldırıda 5 asker şehit olurken, 6 asker de yaralandı.
UNUTULDU!!!
6-7 Mayıs tarihleri arasında Lice ve Dağlıca’da meydana gelen çatışmalarda ise 1’i teğmen 3 asker şehit oldu.
UNUTULDU!!!
Teröristlerin Mayıs ayı içinde gerçekleştirdikleri en etkili eylem İskenderun’daydı.
Geceyarısı Amanos dağlarından sızan teröristler Deniz İkmal Destek Komutanlığı’na roketli saldırı düzenledi. Saldırıda nöbet değişimine giden 6 er şehit oldu, 7 er yaralandı.
UNUTULDU!!!
1-2 Haziran tarihlerinde Şırnak ve Hakkari’den iki şehit haberi daha geldi. Hakkari Şemdinli ve Çukurca 11 ve 14 Haziran tarihlerinde 2 şehit haberi geldi.
UNUTULDU!!!
16 Haziran’da Şırnak’ın Uludere ilçesinde güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada bir uzman çavuş şehit oldu.
UNUTULDU!!!
OSMANİYE’deki Kanlıgeçit Jandarma Karakolu’na PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda lojmanın balkonunda hedef olan Teğmen Cumhur Akdağ’ın eşi Pınar Akdağ şehit oldu.
UNUTULDU!!!
Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde bugün askeri birliğe düzenlenen saldırıda 8 asker şehit oldu. Saldırının ardından başlatılan operasyonda ise mayına basan 2 asker şehit düştü.
UNUTULDU!!!
SİZDE UNUTULURSUNUZ YAVRUM PAZARTESİ İTİBARİYLE!!!
Nitekim şehit haberinin geldiği gün Yalova’da sahilde iki işletmenin iki ayrı tutumu çok çarpıcıydı.
Sahilin sonunda deprem anıtının yanında açılan Morgül pastanesinde bayrak asılıp müzik çalınmaz ve işletmede yas tutulur iken,hemen yanındaki işletmede bangır bangır müzik çalınıyordu.
Şahin MORGÜL’ü arayarak tebrik ettiğimizde,müzik çalarsam atalarımın kemikleri sızlar cevabını alarak işletme ve insanlık farkını gösterdi….
Diğer işletmeye müdahale edip uyardık.Aaaaa şehit mi var dedi işletme sahibi.Öğrendiği anda da kapatmadı!!!İki diş kıstı sadece.
Deprem anıtı yanında yüksek sesli müzik çalınması AYIP iken 11 şehide rağmen çalınması……………(Burasını siz doldurun ben seçemedim)
Belediye Meclis Üyesi Murat UZUN da ailesiyle Morgül Pastanesinde oturuyordu bizim gibi.İlgili belediye başkan yardımcısı Nurettin YILMAZ’ı telefonla arayarak durumu anlattı.Sonra bir anons geldi işletmeden.Şehitlerimiz münasebetiyle canlı müzik yayınımıza ara veriyoruz.
Zoraki de olsa saygı gösterdi beyler…

UNUTULUR YAVRUM SİZ DE UNUTULURSUNUZ.
HATTA UNUTULDUNUZ BİLE.
Bu hafta AŞK-I MEMNUNUN FİNALİ VAR.
Behlül’ün şerefsizlikleri….
Bihter’in namussuzlukları….
Boynuzlu Adnan’ın haysiyetsizlikleri……………varken…….

BU HAFTA HATIRLANMANIZ DA MÜMKÜN DEĞİL!!!!!!!!!!!!!!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL