TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Uncategorized

ÜNLEM ÜSTEL,YALOVALI ANNELERİ UNUTMADI

MHP Yalova Milletvekili Adayı Ünlem Üstel, Anneler Günü nedeniyle bir kahvaltı düzenledi. Ünlem Üstel, Anneler Günü nedeniyle Altınbalık Marin’de bir kahvaltı düzenledi.Çok sayıda kadının katıldığı kahvaltıda konuşan Üstel, seçim çalışmalarını..

ÜNLEM ÜSTEL,YALOVALI ANNELERİ UNUTMADI

unlem ustel yalovalilari unutmadi

MHP Yalova Milletvekili Adayı Ünlem Üstel, Anneler Günü nedeniyle bir kahvaltı düzenledi.

Ünlem Üstel, Anneler Günü nedeniyle Altınbalık Marin’de bir kahvaltı düzenledi.Çok sayıda kadının katıldığı kahvaltıda konuşan Üstel, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini dile getiren Üstel, kadınların her platformda olduğu gibi siyasette de büyük öneme sahip olduğunu ve belirleyici rol üstlendiğini söyledi.

unlem ustel yalovalilari unutmadi 2

Daha sonra bayan yol arkadaşlarıyla beraber Gazipaşa Caddesi’nde Yalovalı kadınlara çiçek ve hediye dağıtan Üstel, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.Yalovalı anneler Üstel’e gösterdiği ilgiden dolayı mutluluklarını belirtiler.

Ayrıca Ünlem Üstel’in Cumhuriyet Caddesi’nde astırdığı Anneler Günü pankartı da vatandaşın takdirini topladı.

ERZURUMLULAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Daha sonra programı çerçevesinde Yalova Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Üstel, Yalova’da 10 Bini aşkın Erzurumlu seçmen olduğuna dikkat çekti. Üstel, Dernek Başkanı Turgut Köse ve Yönetim Kurulu’nun sıcak ilgisi ve nezaketinin kendilerini mutlu ettiğini belirtirken “Dadaşlara gösterdikleri ilgi sebebiyle teşekkür ederiz..Desteklerini bekliyoruz,onları bizimle yürümeye çağırıyoruz” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL