TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.338
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 260
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.361
Yalova Yaşam

ÜLKÜCÜLER BAYRAMDA BİR ARAYA GELDİ

Yalova Ülkü Ocakları, geleneksel bayramlaşmasını gerçekleştirdi. Ülkücüler, bayramın 3.günü bir araya gelerek hem bayramlaştı hem hasret giderdi. Yalova Ülkü Ocakları, gelenekselleşen bayram buluşmasını bayramın 3. Günü Termal Gökçetepe Restoran’da gerçekleştirdi…

ÜLKÜCÜLER BAYRAMDA BİR ARAYA GELDİ

Yalova Ülkü Ocakları, geleneksel bayramlaşmasını gerçekleştirdi. Ülkücüler, bayramın 3.günü bir araya gelerek hem bayramlaştı hem hasret giderdi.
Yalova Ülkü Ocakları, gelenekselleşen bayram buluşmasını bayramın 3. Günü Termal Gökçetepe Restoran’da gerçekleştirdi. Buluşmaya Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Erbay, Yalova Belediye Meclis Üyesi Adnan Kırtay, geçtiğimiz dönemler MHP belediye başkan ve milletvekili adayı Tarkan Dede ve Türkiye Kamu-Sen Yalova İl Başkanı Mustafa Deviren’in yanı sıra il ve ilçe teşkilatları katıldı.
Pandemi sebebiyle son dönemde bu tür toplantılara hasret kaldıklarını belirten Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanı Bora Tanaçan “ Aşılanmanın üst seviyelere varması ile tedbirlere uymaya da devam ederek artık bir araya gelebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram Vesilesi İle teşkilat mensuplarımızla bir araya gelerek hasret giderdik, hasbihal ettik. Yalova Ülkü Ocakları Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, Yolbaşçımız Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın İzinde, hedefe saplanmayı bekleyen ok gibi emir ve talimatları beklemektedir. Yüce Allah birliğimizi daim eylesin. “ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL