TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.165
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.240
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 214
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 26.539
Magazin Yalova

TUFAG Kayıtları başladı

Yeni Sezon, Yeni Salon Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TUFAG), 2019-2020 çalışma dönemi kayıtlarını almaya başladı.Kurulduğu yıldan bu yana her yıl yetiştirdiği 400 üzerinde kursiyeriyle halk..

TUFAG Kayıtları başladı

Yeni Sezon, Yeni Salon Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TUFAG), 2019-2020 çalışma dönemi kayıtlarını almaya başladı.Kurulduğu yıldan bu yana her yıl yetiştirdiği 400 üzerinde kursiyeriyle halk oyunlarında Yalova’nın lokomotif derneklerinden olan TUFAG, bu yılda çalışmalarına başlıyor. Halk oyunlarının nesilden nesile aktarılması, Türk folklorunun yaşatılması amacıyla çalışmalarını sürdüren TUFAG, güçlü oyuncu kadrosunu genişletmek, daha fazla dansçıyı eğitebilmek amacıyla yeni dönem kayıtlarını yapıyor.

TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Yılmaz, “Türkiye’de saygın bir yere sahip olan derneğimiz,birbirinden iyi dansçılar ve kültürünü tanıyan gençler yetiştirmek amacıyla yeni dönemde de faaliyetlerini sürdürecek. Çalışmalarımızı bu yıl yeni çalışma salonumuzda gerçekleştireceğiz. Yalova Bursa Yolu 2.km’deki çalışma salonumuzu 2019-2020 çalıma dönemine yetiştirmek için Yönetim Kurulumuzla yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Yeni sezonda, yeni salonumuzda olacağız.” dedi.Yeni dönemde halk oyunu çalışmalarına katılmak isteyenler TUFAG Merkez Binası’nda (Merkez Camii Yanı) kayıt yaptırabiliyorlar. Bilgi almak isteyenler 0226 811 23 43 numaralı telefondan iletişim kurabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL