TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 214.957
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.012
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 53
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.194
Yalova

TOKİ SİTE YÖNETİMİ’NDEN SALMAN’A ZİYARET

Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan TOKİ Site Yönetimi Başkanı İhsan Zengin ve Yönetim Kurulu ile Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Kemal Kaya, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ederek, hizmetlerinden dolayı kendisine..

TOKİ SİTE YÖNETİMİ’NDEN SALMAN’A ZİYARET

toki site yonetiminden salmana ziyaret

Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan TOKİ Site Yönetimi Başkanı İhsan Zengin ve Yönetim Kurulu ile Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Kemal Kaya, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ederek, hizmetlerinden dolayı kendisine plaket takdim ettiler.

“Talepler Kısa Sürede Çözüme Kavuşuyor”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a ve belediye birimlerine iletilen taleplerin kısa sürede çözüme kavuşturulduğunu dile getiren TOKİ Site Yönetimi Başkanı İhsan Zengin; “Taleplerimizi kısa sürede çözdüğünüz ve mahallemize yaptığınız yatırımlardan dolayı size teşekkür etmek istedik. Site yönetimimiz ve muhtarımızla beraber mahallemiz adına size ve personelinize teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Salman; “Hemşehrilerimize En İyi Hizmeti Götürmek İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz.”

Mahalle sakinlerinin taleplerini toplayarak kendisine iletmesinden dolayı TOKİ Site Yönetimi Başkanı İhsan Zengin ve Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Kemal Kaya’ya teşekkür eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, sağlanan işbirliğiyle hemşehrilerimize en iyi hizmeti götürmek için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL