Siyaset

Tanaçan; Şehit aileleri ve gazilerimiz namusumuzdur.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ NAMUSUMUZDUR Bingöl’de yaşanan elim olaydan sonra Yalova Ülkü Ocakları , Şehit ve Gazi Ailelerine desteğini bir kez daha gösterdi. Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti sınırlarını terör odaklarının..

Tanaçan; Şehit aileleri ve gazilerimiz namusumuzdur.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ NAMUSUMUZDUR

Bingöl’de yaşanan elim olaydan sonra Yalova Ülkü Ocakları , Şehit ve Gazi Ailelerine desteğini bir kez daha gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti sınırlarını terör odaklarının ağzıyla farklı şekilde isimlendirilmesine tepki gösteren şehit yakınına, İP vekili Lütfü Türkkan galiz küfürler ile karşılık vermişti.

Yalova Ülkü Ocakları, Vatanın bölünmez bütünlüğü için can veren şehidimizin acı kardeşinin haklı isyanına , küfürlerle karşılık veren Lütfü Türkkan’a tepki gösterdi.

Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan beraberinde teşkilat mensupları ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Sayın Özcan İla ve Şehit Babalarımızı ziyaret ederek, Yalova Ülkü Ocakları her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanlarında olduklarını belirtti.

“Bingöl’de, şehidimizin kardeşine küfretme alçaklığı bir kez daha kimlerin kimlerle hareket ettiğini gözler önüne sermiştir. Şehitlerimizin kanları ile sulanmış, vatanımızın kutsal topraklarının bölücü zihniyetle Kürdistan diye adlandırılmasına tepki gösteremeyeler , bu tepkiyi hem de ağır küfürler ile şehidimizin kardeşine gösterme ihaneti ve cesaretinde bulunmuştur. Bu ihanet şebekesi, bu hainlerin iç ve dış destekçileri bilsinler ki Ülkü Ocakları vatanın, bayrağın ve bu değerler için göz kirpmadan kurşunun üstüne yürüyen şehit ve gazilerimizin emaneti ailelerinin yanındadır. Şehit ve Gazı aileleri namusumuzdur” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL