TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Yalova

ŞEHRİ SARAY YALOVA’DA AÇILIYOR

‘Damak tadına hitap edeceğiz’ Siirt, Batman, İstanbul ve Bakü’den sonra Yalova’da açılacak olan Şehri Saray Restaurant Cafe için geri sayım başladı. İşadamı Fuat Akkoyun ve Suudi Arabistanlı İşadamı Ahmed Aljezani’nin..

ŞEHRİ SARAY YALOVA’DA AÇILIYOR

1haziran sehrisaray

‘Damak tadına hitap edeceğiz’

Siirt, Batman, İstanbul ve Bakü’den sonra Yalova’da açılacak olan Şehri Saray Restaurant Cafe için geri sayım başladı. İşadamı Fuat Akkoyun ve Suudi Arabistanlı İşadamı Ahmed Aljezani’nin ortaklığında Gazi Paşa Caddesi’nde hizmete girecek olan Şehri Saray zengin menüsü ve yöresel yemekleri ile damak tadına hitap edecek.

Önümüzdeki haftalarda hizmete girecek olan Şehri Saray’da son hazırlıklar yapılıyor. Şehri Saray’ı Yalova’da restaurant ve cafe anlamında farklı bir konsept ile hizmete açacaklarını ifade eden İşletme sahibi Fuat Akkoyun, Şehri Saray’ın birçok ilde ve yurtdışında şubelerinin olduğunu ve vatandaşlar tarafından büyük takdir ve beğeni topladığını ifade etti.

Yöresel yemekler ve ızgara çeşitleri ile farklı bir konsept..

Şehri Saray’ın Yalova’da 600 metre kare alan içerisinde kurulduğunu ve 2 milyon liralık bir yatırım ile restaurant cafe tasarladıklarını sözlerine ekleyen İşletme sahibi Akkoyun, “Şehri Saray’da Doğu’nun yöresel yemekleri ve Siirt’in meşhur büryan kebabı, perde pilavı, bumbar dolması, içli köftesi’nin yanı sıra birçok ızgara çeşidi ile vatandaşlara hizmet vermeye hazırlanıyoruz” dedi.

Açılışa davet..

Akkoyun, Şehri Saray bünyesinde; aşçısından, garsonuna, mutfak personelinden güvenliğine kadar yaklaşık 30 kişinin istihdam edileceğini belirtti. Önümüzdeki haftalarda faaliyete girecek olan Şehri Saray’ın açılışına tüm vatandaşları davet eden İşletme sahibi Akkoyun, Yalovalı vatandaşların ‘ŞEHRİ SARAY’ın lezzetinden vazgeçemeyeceklerini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL