TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Uncategorized

SEÇİM ÖNCESİ İNCE’YE KÖTÜ HABER

Yaklaşan Genel Seçimler öncesinde siyasi kulisler kayanamaya başladı.Özellikle bu seçimde Yalova ve köylerinde alışıla gelmiş sonuçların haricinde bir algının olması tüm siyasilerin klasik seçim çalışma planlarını alt üst etti. Muharrem..

SEÇİM ÖNCESİ İNCE’YE KÖTÜ HABER

Yaklaşan Genel Seçimler öncesinde siyasi kulisler kayanamaya başladı.Özellikle bu seçimde Yalova ve köylerinde alışıla gelmiş sonuçların haricinde bir algının olması tüm siyasilerin klasik seçim çalışma planlarını alt üst etti.

Muharrem İnce’nin ‘yumuşak karnı’ olan Yalova Belediye’sinde ise işler iyice karışmış durumda.Yalova Belediyesi’nin CHP’ ye geçmesine rağmen CHP’li olmayan devşirme bir grupla ve başkan yardımcısı ile yönetiliyor olmasına içerleyen CHP tabanı bir yıldır CHP’li meclis üyelerinden seçilemeyen ve boş kalan başkan yardımcılığı koltuğuna neden bir CHP’linin oturtulmak istemendiğini merak ederken bu kez de yine aynı Belediye’de bir takım ihalelerin ‘kankalara’ verilmiş olması Muharrem İnce’yi zora sokacak gibi.

Yerel Seçimler öncesinde Ak Parti adayı Yakup Koçal için,Koçal’a yakınlığı ile bilinen Muhlis Alkaş’ın soyadını kullanarak Koçal için ‘YAKUP ALKAŞ’ algısını yaratmaya çalışırken maaelsef bu kez aynu duruma kendisi düşecek gibi.

Atakent Gazetesi hafta içinde ki sayısında bazı firmalar ve isimleri yayınlayacak ..

Muharrem İnce’nin CHP li belediyenin yönetim şekli ve ihale alan firmalarla alakalı yapacağı açıklama ise şimdiden merak ediliyor.Bu hafta Atakent Gazetesini bayileriden isteyin.Bu kankalar Yalova’da epeyce meşhur olacak…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL