TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 214.957
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.012
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 53
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.194
Uncategorized

SAADET PARTİSİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Seçimlere sayılı günler kala temposunu arttırarak tüm kesimleri ziyaret eden Saadet Partisi Yalova Milletvekili Adayları Talip Bayburtlu ve Mehmet Mete gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.Bu ilgiyle Çalıca..

SAADET PARTİSİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

27may.saadet

Seçimlere sayılı günler kala temposunu arttırarak tüm kesimleri ziyaret eden Saadet Partisi Yalova Milletvekili Adayları Talip Bayburtlu ve Mehmet Mete gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.Bu ilgiyle Çalıca ve Ortaburun beldelerinde karşılaşan Saadet Partisi Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına Fatih Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi esnafıyla devametti.Yıllar geçiyor milleti sürekli oyalıyorlar diyen Talip Bayburtlu , “Ülkemiz ekonomik, sosyal, ahlaki ve dış politika anlamında istenilen seviyede değil. Bunları çözecek olan, inançlı, dürüst kadrolar Saadet Partisi kadrolarıdır” dedi.
Ziyaretlerde konuşan Talip Bayburtlu ; ”Yol, saray, adliye, müze, parklar, statlar güzel şeylerdir. Ancak karın doyurmuyor. Yapılan faydalı işlere bir şey dediğimiz yok, ancak derde deva şeyler midir Allah aşkına. Çiftçiyi, üreticiyi, faizsiz neden desteklemiyorsun. Dışarıdan ithal edeceğine burada üretenlere neden kolaylık sağlamıyorsun ? Kaç fabrika açtın, işsizliği çözmek için, ahlaksızlıkları önlemek için ne yaptın.Televizyon dizileri fuhuş içerisinde, okutulan kitaplarda ahlaki olmayan batı yanlısı bilgiler var. Bana derslik yapmakla övünüyorsun.Katrilyonlarca paralar gösterişe israfa gidiyor. Müze ile kalkınma olmaz. Önce temel meseleler halledilmesi lazım. Gezme işleri en son yapılacak iştir. Aç insan nasıl gezsin? Asıl sorunlar konuşulması gerekirken beyefendiler mitinglerde birbirlerine laf yarışındalar. Asıl sorunlar gündeme bile gelmiyor.Bu sorunların meclisteki partiler ile çözülemeyeceği ortadadır. Bu yüzden bu ülkenin sorunlarına gerçek çözüm olacak Saadet Partisine ihtiyaç vardır. “ dedi.

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Mete ise tarımın bitme noktasında geldiğinden yakınan köylülere , “Milli ittifakın iktidarında çiftçinin kullandığı mazottan ÖTV ve KDV almayacaklarını belirterek, “Yat sahiplerine değil, çiftçiye ucuz mazot vereceğiz. Keyfi olarak arabaya binene de mazot 4 lira, çiftçiye de. Böyle şey olur mu? Çiftçi üretiyor. Biz üretenleri destekleyeceğiz, çiftçiden ÖTV almayacağız. ÖTV fiyatı yüzde 60 artırıyor. Biz ÖTV’yi kaldırdığımızda yüzde 18’de KDV’yi kaldırdığında mazot 1 liraya düşüyor. Özel uçağın, yatın varsa ucuz, köylüysen üretiyorsan pahalı böyle olmaz. Biz bunu vereceğiz. Birileri gibi kafadan aldatıcı projeler sunmuyoruz. Açıklamasını da yapıyoruz hesabını da.Onca yapılan israfları kaldıracağız diyen Mehmet Mete , “Er ve erbaşlara asgari ücret maaş verilecek. Askere giden evli bir asker ailesini nasıl geçindirecek? Kimseye minnet ettirmeden, gönüllü gittiği askerlikte, bizde asgari ücret vereceğiz ki kendisi ve ailesi, askerlikte sıkıntı yaşamasın. Kırsal kalkınmayı da çiftçimizi faize bulaştırmadan yapacağız inşallah.Saadet Partisi artık milletin umudu olmuştur. Oy, halkımızın verdiği, vekâlettir. Yaşam güvenliği, refahı ve ülkenin bütünlüğünü koruma vekâletine sahip çıkmak, mecliste bulunanların görevidir. Ve gün gelir o vekâlet, hak tarafından da halk tarafından da sorgulanır. Biz herkese eşit davranacağız, şeffaf olacağız ve milletimize de Rabbimize de hesap vereceğimizin bilinci ile hareket ediyoruz.” diye konuştu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL