TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 225.064
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.904
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 62
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.143
Uncategorized

RAMAZAN ŞEHRİ CUMHURİYET MEYDANI’NDA KURULUYOR

Ramazan Ayı’nda vatandaşların buluşma noktası olan Ramazan Şehri Yalova Belediyesi, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu işbirliğiyle kuruluyor. Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda yer alacak..

RAMAZAN ŞEHRİ CUMHURİYET MEYDANI’NDA KURULUYOR

9haz.RAMAZAN

Ramazan Ayı’nda vatandaşların buluşma noktası olan Ramazan Şehri Yalova Belediyesi, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu işbirliğiyle kuruluyor.

Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda yer alacak olan Ramazan Şehri’nin organizasyon protokolünü Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Mutlu ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Saraç birlikte imzaladılar.

Ramazan ayına özel olarak düzenlenen etkinlikler geçtiğimiz sene Yalova’nın 13 mahallesinde Yalova Belediyesi tarafından düzenlenmişti. Bu sene yapılan çalışmalar neticesinde Ramazan Şehri’nin Cumhuriyet Meydanı’na kurulması kararlaştırıldı.

YEREL SANATÇILAR SAHNE ALACAK

Kamu harcamalarında tasarrufa her fırsatta dikkat çeken ve belediyenin parasını harcarken cebinden harcıyormuş gibi tasarruflu ve planlı harcamak gerektiğini dile getiren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ramazan Şehri’nde her gün etkinlik yapılacağını ve gerçekleştirilecek 10 konserde Yalova’nın yerel sanatçılarının sahne alacağını açıkladı.

41 dükkanın bulunacağı Ramazan Şehri Cumhuriyet Meydanı’na kurulacak. 15 Haziran-20 Temmuz 2015 tarihleri arasında toplamda 36 gün açık kalacak. Yalova Belediyesi, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu tarafından organizasyonu planlanan Ramazan Şehri’ndeki dükkanların kirası konumuna göre 3.000 ile 4.000 TL değişirken, dükkan kiralamak isteyen esnaflar Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan işlemlerini gerçekleştirecek

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL