Siyaset Yalova

PARMAKLA GÖSTERİLEN İLÇE

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova’da temaslarda bulundu… “Altınova, parmakla gösterilen örnek ilçesi oldu” AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova’yı ziyaret ederek esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. AK..

PARMAKLA GÖSTERİLEN İLÇE

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova’da temaslarda bulundu…

“Altınova, parmakla gösterilen örnek ilçesi oldu”

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova’yı ziyaret ederek esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova İlçesini ziyaret etti. İlçe ziyaretinde çeşitli temaslarda bulunan Milletvekili Akyol, “Altınova, AK Parti iktidarı ve Belediyemizin hizmetleriyle bölgenin parmakla gösterilen örnek ilçesi olmuştur” diye konuştu.

Esnaf ve ev ziyareti

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, berberinde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkan Vekili Mustafa Yurt, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, teşkilat yöneticileri, il genel ve belediye meclis üyeleriyle birlikte ilçe esnafı ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

“İsmine layık şehir”

Altınova’da önemli yatırımların gerçekleştirildiğini, yeni projelerin hayata geçirileceğini ifade eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Altınova, bizim gözbebeğimizdir. Altınova, ismine layık Altınşehir olarak yoluna devam ediyor. Biz de ilçemize elimizden gelen tüm katkıları veriyoruz. Altınova, bizim gözbebeğimizdir” dedi.

“Sevdamı ömürlüktür”

Ziyaretlerin çok yararlı geçtiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ” Her zaman bizlere sadece kapılarını değil, kalplerini açan Altınova’mızın altın kalpli hemşerilerime minnettarım. Bu büyük ve güzel ailenin bir ferdi olmaktan, sizlere hizmet etmek büyük bir onur. Bizim, aziz milletimize duyduğumuz sevda ve muhabbet ömürlüktür. Her zaman, her koşulda omuz omuza, gönül gönüleyiz. Çünkü bu sevdanın adı Türkiye’dir.

Birlik ve beraberlik içerisinde aşkla hizmetlerimize devam ediyoruz. Yalova’mız ve Altınova’mız için gecesini gündüzüne katan Milletvekilimiz Sayın Meliha Akyol ile çalışkan ve fedakâr ilçe teşkilatımızın değerli üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL