TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Uncategorized

Özel çocuklardan yeni yıl partisi

Yalova Belediyesi bünyesinde hizmet veren Engelsiz Kafe’de istihdam edilerek topluma kazandırılan ‘Özel Çocuklar’ yeni yıl eğlencesi düzenledi. Peri Butik Organizasyon sahipleri Özlem-Fatih Aydın’ın destekleri ile gerçekleştirilen yeni yıl eğlencesinde özel..

Özel çocuklardan yeni yıl partisi

Yalova Belediyesi bünyesinde hizmet veren Engelsiz Kafe’de istihdam edilerek topluma kazandırılan ‘Özel Çocuklar’ yeni yıl eğlencesi düzenledi.

Peri Butik Organizasyon sahipleri Özlem-Fatih Aydın’ın destekleri ile gerçekleştirilen yeni yıl eğlencesinde özel çocuklar gönüllerince eğlendiler. Birbirinden farklı hareketli müziklerle dans ederek yeni yılı karşılayan özel çocuklar, yeni yıl pastasını beraber kestiler. En son olarak ise dağıtılan hediyeleri ise büyük bir heyecan içinde açtılar.

Belediye Başkanı Vefa Salman’ın destekleriyle çalışmalarına devam ettiklerini belirten Özel Gereksinimli Bireyler Koordinatörü Emel Çakar; “2019 yılı içerisinde hem farkındalık oluşturmak adına, hem de motivasyon etkinlikleri kapsamında birçok projeyi hayata geçirdik. Başkanımız Vefa Salman’ın destekleriyle özel insanlarımıza da, hayatın her alanında eşit yaşam haklarına saygı gösterilmesi konusunda yürüttüğümüz tüm projelerimizi gerçekleştirdik. Bu projelerimizi ve çalışmalarımızı 2020 yılı içerisinde de zenginleştirerek büyütmeyi hedefliyoruz. Doğru bir şekilde motive olmak başarının en önemli adımı olduğuna inanıyoruz. Bizde Engelsiz Kafe’de istihdam edilen çocuklarımıza 2019’un yorgunluğunu atmaları, 2020 için enerji depolamak için yeni yıl partisi düzenledik. Bizleri ağırlayıp destek veren Organizasyon sahiplerine teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL