TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Ekonomi

Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürü Op.Dr.İlyas Şahin oldu

ÖZEL ATAKENT HASTANESİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ Özel Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt , tıbbi ve idari süreçleri hızlıca çözümleyerek etkili bir organizasyonel yapılaşma içine giren Özel Atakent Hastanesi Genel..

Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürü Op.Dr.İlyas Şahin oldu

ÖZEL ATAKENT HASTANESİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Özel Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt , tıbbi ve idari süreçleri hızlıca çözümleyerek etkili bir organizasyonel yapılaşma içine giren Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürlük görevi için , yıllarca bu kuruma maddi manevi emek veren Opr. Dr. İlyas ŞAHİN’ i uygun gördü. .

Özel Atakent Hastanesi’nde yıllarca Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten ve yeni yapılanma sürecinde de kurumunu yalnız bırakmayarak Mesul Müdür olarak göreve devam eden Opr. Dr İlyas Şahin, Genel Müdürlük görevine atandı.

Yeni yönetim kadrolarıyla Özel Atakent Hastanesi tüm branşlarda ,uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunma anlayışı doğrultusunda Yalova ve çevresinde bulunmayan tıbbi kadrolarla, özellikle akademisyen hekimlerle hızla büyümeye devam ediyor.

Görevi devraldığı Dr Güven HOCAOĞLU’nun hizmet çıtasını daha yukarılara taşımak için çaba göstereceğini belirten ŞAHİN , ‘’ 2010 yılında başlayan Atakent Hastanesi yolculuğumuzda , bugün Yalova ve bölgemizin en iyi Özel Hastanesi olan Özel Atakent Hastanesi’ne Genel Müdür olarak atanmaktan gurur duyuyorum dedi.

Hızla büyümenin ve bir aile olmanın hazzını yaşadıklarını dile getiren Opr.Dr. İlyas Şahin bugün bir bayrak teslimi gerçekleştirdik. Demek ki Yalova’da ve Atakent Hastanesi’nde güzel işler başarmışız. Bu makamın hakkını en iyi şekilde vermeye gayret göstereceğiz. Sağlık sektörü maneviyatı çok büyük bir iş. Yılarca görev yaptığım Atakent Hastanesi’nde yani ‘’Yuvamda ‘’ tüm Atakent Hastanesi çalışanlarının da desteğiyle elimizden geleni yapacağız şeklinde konuştu.

Opr. Dr . İlyas ŞAHİN Kimdir?

1966 yılında Adana ‘da doğan Opr. Dr. İlyas Şahin , Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. Uzmanlığını Şişli Etfal Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlayan ŞAHİN, sırasıyla İstanbul Özel Haznedar Hastanesi , Yalova Devlet Hastanesi , Özel Yalova Hastanesinde Genel Cerrah olarak görev yaptı, Son olarak Atakent Hastanesi’nde görev alan Opr.Dr İlyas ŞAHİN İngilizce biliyor, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL