ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ KONGRESI BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yalova Üniversitesi 10. Örgütsel Davranış Kongresi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen açılış programıyla başladı.
 
Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Demiryürek, üniversite öğretim üyeleri, kongre katılımcıları ve basın mensuplarının iştirak ettiği toplantının açılış konuşmasını, aynı zamanda kongre dönem başkanı olan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu yaptı. 


 
Örgütsel Davranış Kongrelerinin 2013 yılından beri istikrarlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, “Cumhuriyetin 100, üniversitemizin 15. yılında bu kongreye ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. 79 üniversiteden 207 yazarın 102 çalışmasıyla başvurduğu kongremiz, örgütsel davranış alanında bilim insanları yetiştirme misyonunu sürdürmektedir” diye konuştu. 
 
Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı da, kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Yalova Üniversitesi olarak yeni akademik yıl ile birlikte bir çok önemli organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Pandemi ve depremler sonrası artık ekranlarda değil, bir araya gelerek akademik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Örgütsel Davranış Kongresi’nin bu açıdan daha verimli geçeceğini temenni ediyor, yurdun bir çok noktasından şehrimize gelen konuklarımıza hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı. 


 
Açılış programı, katılımcı ve sponsorlara teşekkür ve hediye takdimi ile devam ederken, açılış oturumunun hemen öncesinde ise klasik müzik dinletisi gerçekleşti. 
 
 10. Örgütsel Davranış Kongresi, 2-3 Kasım tarihlerinde devam edecek. 4 Kasım Cumartesi günü ise tüm katılımcılar için  “Sürdürülebilirlik ve Çevre” temalı sosyal gezi programı planlanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yalova Atakent Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!