TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Yalova

ÖMÜR BOYU MUTLU EVLİLİĞİN ANAHTARLARI ANLATILDI

Yalova Belediyesi tarafından 15-21 Mayıs Aile Haftası dolayısıyla ‘Ömür Boyu Mutlu Evliliğin Anahtarları’ konulu seminer düzenlendi. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya eşi Dilek Salman ile birlikte katılan Yalova Belediye Başkanı..

ÖMÜR BOYU MUTLU EVLİLİĞİN ANAHTARLARI ANLATILDI

21.mayıs.evlilik

Yalova Belediyesi tarafından 15-21 Mayıs Aile Haftası dolayısıyla ‘Ömür Boyu Mutlu Evliliğin Anahtarları’ konulu seminer düzenlendi.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya eşi Dilek Salman ile birlikte katılan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Evlilik hakkında her soruya gönül rahatlığıyla cevap verebilirim. Ömür boyu mutluluğu eşimle 25 senedir sürdürüyoruz.”

Yalova Belediyesi Umut Merkezleri çalışanlarının, ailelerin, Umut Merkezleri kreşinde eğitim alan çocukların ve Yalova Belediyesi tarafından önümüzdeki hafta sonu düzenlenecek toplu nikah töreninde evlenecek olan 25 çiftin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yaptı. Toplantıda Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Sorumlusu Serap Şenocak Serpen tarafından ‘Ömür Boyu Mutlu Evliliğin Anahtarları’ konulu sunum yapıldı.

BAŞKAN SALMAN: “AİLE HER ZAMAN KUTSALDIR”

Konuşmasında aile kavramının öneminden bahseden ve tecrübelerini anlatan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Türk toplumunda ailenin önemini hepiniz biliyorsunuz. Anne, baba ve çocuktan oluşan çekirdek aile bu toplumun her zaman kutsalıdır, manevi değeridir. Bütün her şey aile üzerine şekilleniyor. Mutlu evliliğin anahtarı konusunda en uzun konuşacak insanlardan bir tanesi olabileceğimi düşünüyorum. 6 Ocak 1990’da eşimle evlendim. Evlilik hakkında her soruya gönül rahatlığıyla cevap verebilirim. Ömür boyu mutluluğu eşimle 25 senedir sürdürüyoruz. Bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğiz. Bu hafta 25 çiftimizi kısmetse evlendireceğiz. Pazar günü düğünleri olacak. Allah mesut etsin diyorum şimdiden. İnşallah onlarda en az 50 yıl mutlu birlikteliklerini sürdürürler. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL