TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.165
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.240
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 214
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 26.539
Güncel

OKUL KANTİNLERİNE DENETİM

Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Covid-19 ile mücadelede kapsamında okul kantinlerinde denetim gerçekleştirdi. Kontrollü normalleşme sürecinde okulların eğitim ve öğretime açılmasıyla birlikte kantinlerde hizmet vermeye başladı. Kantinlerin hizmete başlamasıyla birlikte..

OKUL KANTİNLERİNE DENETİM

Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Covid-19 ile mücadelede kapsamında okul kantinlerinde denetim gerçekleştirdi.
Kontrollü normalleşme sürecinde okulların eğitim ve öğretime açılmasıyla birlikte kantinlerde hizmet vermeye başladı. Kantinlerin hizmete başlamasıyla birlikte Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ise bu süreçte denetimlerini sıklaştırdı. Yapılan denetimlerde maske, hijyen belgesi ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı, ürünlerin son kullanma tarihi, dezenfektan olup olmadığı, fiyat etiketi, sosyal mesafe ile masa aralıklarının uygunluklarının kontrolleri yapıldı.
Öğrencilerin sağlığı korunması amacıyla denetim gerçekleştiren ekipler, eksik görülen konularda kantin işletmecilerini uyarırken, kurallara uyan kantincilere ise teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL