Foto Galeri Siyaset Yalova

MÜFTERİ YARKADAȘ HESAP VERECEK 

 Ak Parti Yalova il başkanı Muğlim Bağatar, hakkında “taciz iddiası ile tutuklanan Belediyede görevli bir Müdür akrabasıdır” paylaşımı yapan gazeteci Barış Yarkadaș’ın iftira attığını belirterek mahkemeye vereceğini açıkladı.  İl başkanı Muğlim..

MÜFTERİ YARKADAȘ HESAP VERECEK 


 
Ak Parti Yalova il başkanı Muğlim Bağatar, hakkında “taciz iddiası ile tutuklanan Belediyede görevli bir Müdür akrabasıdır” paylaşımı yapan gazeteci Barış Yarkadaș’ın iftira attığını belirterek mahkemeye vereceğini açıkladı. 
 
İl başkanı Muğlim Bağatar sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Barış Yarkadaș’ın yalan ve iftira boyutunda paylaşım yaptığını belirtti. 
 
Bağatar paylaşımında şu ifadelere yer verdi “Barış Yarkadaş isimli gazetecinin Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımda hakkımda ileri sürdüğü mesnetsiz ve iftira boyutuna varan paylaşımı hakkında açıklamamdır; 
 
Gazeteci Yarkadaş Yalova Belediyesi’nde çalışan bir personelin işlediği yüz kızartıcı ve ahlaka aykırı bir suç isnadından bahsederken şüphelinin benim akrabam olduğunu beyan ederek tarafımı ve temsil ettiğim partiyi ahlaksız bir eylem ile aynı karede gösterme hadsizliğinde bulunmuştur. 
 
SAVCILIK TUTUKLADI 
Söz konusu olayda şüphelinin tarafımla hiçbir bağı olmadığı gibi kendisinin 30 yıllık Belediye çalışanı olduğu olayın hemen akabinde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk tarafından görevinden alındığı ve Cumhuriyet Başsavcılığında açılan soruşturma neticesinde tutuklandığı bilinmektedir. 
 
Bu bilgilerin müfteri gazeteci tarafından bilinmesine rağmen, şahsın alışkanlık haline getirdiği yaşam tarzının yansıması olarak maalesef kendini tekrar göstermiştir. 
 
Çamur at izi kalsın mantığı ile gerçekleştirilen itibar suikastı amaçlı bu paylaşım karşısında ilgili kişi hakkında yargı önünde gereği yapılacaktır. 
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL