TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Siyaset

‘İSTİFA EDERİM!’

Yalova Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, seçim süreci ile ilgili düzenlediği basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. Öztabak, 7 Haziran’da Yalova’da 1. parti olamazlarsa istifa edeceğini söyledi. Yusuf Ziya..

‘İSTİFA EDERİM!’

27may.YUSUF ZİYA

Yalova Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, seçim süreci ile ilgili düzenlediği basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu. Öztabak, 7 Haziran’da Yalova’da 1. parti olamazlarsa istifa edeceğini söyledi.

Yusuf Ziya Öztabak şu ifadeleri kullandı: 

Yalovamız da tercihini istikrardan yana, kalkınmadan yana ve gelişmeden yana kullanmaktadır. Ana Muhalefet Partisi Adayının ulusal kanallara çıkıp; “Yalova’da birinci partiyiz” demesinin; hakikatle ilişkisini sizlerin ve kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Gerek kamuoyu yoklamaları ve gerekse Milletimizdeki coşku AK Parti’nin bir kez daha tek başınaiktidar olacağını açıkça göstermektedir. AK Parti dışındaki partilerin tek derdi; 2011’deki oy oranlarını koruyup; koltuklarını sağlama almaktan ibarettir. Bizim Genel Başkanımız dışındahiçbiri “biz birinci parti olamazsak görevi bırakırız” diyememektedir. İnşallah 7 Haziran’da kimin birinci parti olduğunu hep birlikte göreceğiz. Bu vesileyle ifade etmek isterim ki biz Yalova’da birinci parti olamazsak; ben sorumluluğu üzerime almasını bilirim. Ama AK Parti dışında hiçbir parti; ne Türkiye’de ne de Yalova’da böyle bir şey söyleyemez. Hatta üzülerek ifade ediyorum; CHP de MHP de umudunu HDP’nin barajı aşmasına bağlamışlar ve koalisyon hayalleri kurmaktadırlar. Ama Milletimiz 7 Haziran’da, emin olun hepsinin heveslerini kursaklarında bırakacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL