TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Ekonomi

İPEK KAĞIT, KADIN GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLADI

İpek Kâğıt Direktörü Erdem Ülkümen, Yalova Kadın Girişimciler Kurulunu ağırladı. Ziyarette ilişkin bir açıklama yapan İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zuhal Karakoyun; “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu..

İPEK KAĞIT, KADIN GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLADI

İpek Kâğıt Direktörü Erdem Ülkümen, Yalova Kadın Girişimciler Kurulunu ağırladı.

Ziyarette ilişkin bir açıklama yapan İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zuhal Karakoyun; “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi belirli dönemlerde Yalova’nın kurumsal firmalarını ziyaret ederek kurulun tanıtımını yapmakta ve kurul çalışmaları hakkında bilgiler vermektedir. Ziyaretler ile ilimizde faaliyet gösteren kurumsal firmaları da yakından tanıma ve faaliyetleri hakkında bilgi alma fırsatı bulmaktayız. Gerçekleştirilen ziyarette İpek Kağıt A.Ş. hem kendilerini tanıttılar, hem de kurul projelerinden bahsederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. İpek Kağıt Direktörü Erdem Ülkümen’e, Sabun çiçeklerinden sunarak projelerine destek beklediklerini dile getirdik” dedi

 

Her anlamda toplum yararına birlikte her projede yer alabilecekleri konusunda fikir birliğine vararak kurul üyeleri, güler yüzlü ve sıcak görünümlü fabrikadan ayrıldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL