TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Uncategorized

İDO’DAN ESENKÖY’E İYİ HABER!

İDO, Esenköy- İstanbul karşılıklı seferlerini bu sezon vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine bir ay öncesine çekerek, karşılıklı seferleri 22 Mayıs Cuma Günü başlatma kararı aldı. Yaz sezonu seferlerinin erken başlaması..

İDO’DAN ESENKÖY’E İYİ HABER!

20MAYIS.ESENKÖY

İDO, Esenköy- İstanbul karşılıklı seferlerini bu sezon vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine bir ay öncesine çekerek, karşılıklı seferleri 22 Mayıs Cuma Günü başlatma kararı aldı. Yaz sezonu seferlerinin erken başlaması yazlıkçıları sevindirdi.

İDO, her yıl yaz tarifesiyle birlikte başlattığı İstanbul’dan (Bostancı, Yenikapı) Çınarcık ve Esenköy’e deniz otobüsü seferlerini, bu yıl yolcularından gelen talep doğrultusunda yaklaşık 1 ay erken başlatıyor.

Marmara’nın iki yakası arasında yolcuların hızlı, konforlu, güvenli ve avantajlı seyahatlerini sağlayan İDO, İstanbul’da Bostancı ve Yenikapı’dan, Çınarcık ve Esenköy’e karşılıklı seferlerini bu yıl 22 Mayıs 2015 Cuma günü başlatıyor.

Cuma akşamları 19:00’da Bostancı’dan, 19:30’da Yenikapı’dan kalkışla, Çınarcık’a tahmini olarak 20:30’da, Esenköy’e 21:00’da varacak olan seferler, tatilcileri ve yazlıkçıları bu yıl daha erkenden mutlu edecek.

İstanbul’a dönüş seferleri ise Pazar günü Esenköy’den18:30 ve Çınarcık’tan 19:00’da kalkışla İstanbul Yenikapı’ya tahminen 20:00’de, Bostancı’ya 20:30’da varış şeklinde gerçekleştirilecek.

Seferler Bostancı-Yenikapı-Çınarcık-Esenköy deniz otobüsü hattında, 22 Mayıs 2015 Cuma ile 14 Haziran 2015 Pazar tarihleri arasında uygulanacak . 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaz tarifesinin başlaması ile beraber yoğun bir şekilde devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL