Siyaset

Ertan Şener; Devletin çivisini çıkarttılar

Görseli gören sanır ki ; Ak Parti İl Başkanlığı konut yaptı dağıtıyor. Oysa işin aslı TOKİ, Yalova’da yıllar sonra bedelini hak sahiplerinden alarak 300 konut yapma kararı vermiş, sonra bir..

Ertan Şener; Devletin çivisini çıkarttılar

Görseli gören sanır ki ; Ak Parti İl Başkanlığı konut yaptı dağıtıyor.

Oysa işin aslı TOKİ, Yalova’da yıllar sonra bedelini hak sahiplerinden alarak 300 konut yapma kararı vermiş, sonra bir 300 daha yapacakmış, çok sonra da 400 daha yapacakmış. Devlet Yalova’da vatandaşın parasıyla konut yapıyor ama tanıtımını AK Parti İl Başkanı yapıyor. Bu ilde devleti Ak Parti İl Başkanı mı temsil ediyor? Toplu konut projesini neden Ak Parti İl Başkanı açıklıyor? Hazırlanan film afişi gibi görsel de başrolde neden Ak Parti İl Başkanı yer alıyor?

Devlet işleri ayrıdır, siyaset işleri ayrıdır. Devlet tarafsızdır. Devlet her vatandaşına eşit mesafededir. Devletin bir ağırlığı, bir kuralı, kaidesi vardır. Devletin geleneği vardır, göreneği vardır.

Konut temeli atma vaadiyle günü birlik siyasi kazançları için, geçmişi yok sayıp geleceği temelsiz bıraktıklarının farkında bile değiller! Oysa en sağlam temel; atalarımızın asırlar süren engin tecrübeleri ile attıkları Devlet Geleneği’dir. Aslolan Devlet’tir, devletin ve devlet geleneğinin bekası, sizin siyasi hedeflerinizin çok üstündedir.

Hiç kimsenin kuşkusu endişesi olmasın; siyasetinizle neden olduğunuz tahribatı da, en kısa sürede ortadan kaldıracağız. Geleceğimizi geri alacağız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL