TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Ekonomi

EMLAK KOMİSYONCULARI DERNEĞİ AÇILDI

Yalova Emlak Komisyoncuları Derneğinin açılışı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Saadet Partisi Yalova Milletvekili Adayı Talip Bayburtlu ve Parti Yönetimi ile Dernek Üyelerinin katılımıyla..

EMLAK KOMİSYONCULARI DERNEĞİ AÇILDI

Yalova Emlak Komisyoncuları Derneğinin açılışı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Saadet Partisi Yalova Milletvekili Adayı Talip Bayburtlu ve Parti Yönetimi ile Dernek Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Dernek Başkanı Hayrettin Yılmaz, ”Emlakçılık herkesin ikinci mesleği olmuş. Bakkal, manav, kasap, kırtasiyecisi herkes emlakçılık yapıyor. Yabancılara emlak satışının önündeki engelin kalkmasıyla emlak piyasası hareketlendi sayıları hızla artan yabancı emlakçılar nedeniyle emlak değerlerinin yüksek görünmesine sebep olmaktadır. Kayıt dışı sadece bizi değil, vatandaşı da mağdur ediyor” Emlak komisyonculuğunun yasal bir çerçeveye sahip olmadığını dile getirerek, Yerel yöneticiler ile görüştüklerini ve çözüm arayışı içinde olduklarını belirtti.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Meslek gruplarının bir araya gelerek birlik ve beraberlik sergilemeleri güzel bir şey. Aynı zamanda da Odamıza üye olan dernek mensuplarının bu hizmeti standartlarda belirtilen şartlarda verilmesi amacıyla Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. Bu gün açılışını yapmış olduğumuz Yalova Emlak Komisyoncuları Derneğinin ilimize ve üyelerine hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL