TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Uncategorized

ÇİFTLİKKÖY’DE YAZ KURSLARI ZAMANI

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nin ücretsiz olarak gerçekleştirdiği yaz kursları için kayıtlar başladı. 13 farklı branşta birbirinden deneyimli usta öğreticiler ve öğretmenlerin ders vereceği yaz kursları için kayıtlar Çiftlikköy Belediyesi Kültür..

ÇİFTLİKKÖY’DE YAZ KURSLARI ZAMANI

9haz.cköy.kurs

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nin ücretsiz olarak gerçekleştirdiği yaz kursları için kayıtlar başladı. 13 farklı branşta birbirinden deneyimli usta öğreticiler ve öğretmenlerin ders vereceği yaz kursları için kayıtlar Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nden temin edilebilecek formlar doldurularak yapılabiliyor. Çiftlikköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Alper Perihanoğlu, bu yaz hem Çiftlikköy’de yaşayan gençlere ve çocuklara yönelik, hem de il dışından gelen tatilcilerin çocuklarının eğlenceli zaman geçirirken hobilerini gerçekleştirmelerini amaçlayan birbirinden renkli 13 kurs açmayı planladıklarını ve kayıt almaya başladıklarını dile getirdi.

Perihanoğlu, “Kurs kayıtlarımız 26 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecek. Talebin yüksek olacağını düşündüğümüz kurslarımıza çocuklarını göndermek isteyen ailelerimiz için sportif branşlar ve kültür sanat hobi kursları açtık. Voleybol, basketbol, karate, judo, boks, satranç, aerobik, halk oyunları, gitar, resim, çini ve diksiyon kurslarımız olacak. Ayrıca çocuklar için çini kursumuzla da bu değerli sanatımızı miniklere küçük yaşta çini eğitimi alma imkanı sunuyoruz. Kurslarımızla ilgili detaylı bilgi belediyemizin internet sitesinden, sosyal medyadaki hesaplarını takip ederek, telefonla veya kültür merkezine gelerek edinilebilir” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL