TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Yalova

ÇİFTLİKKÖY’DE RAMAZAN ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

Çiftlikköy Belediyesi 2’nci Ramazan Şenlikleri başlıyor. 11 ayın sultanı Ramazan ayında Mokamp alanında birbirinden güzel konserler, tiyatro, söyleşi, sinema, halk oyunları ve eğlenceli etkinlikler düzenlenecek. Ramazan’ın ilk günü Mehteran takımı,..

ÇİFTLİKKÖY’DE RAMAZAN ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR

18haz.cköy

Çiftlikköy Belediyesi 2’nci Ramazan Şenlikleri başlıyor. 11 ayın sultanı Ramazan ayında Mokamp alanında birbirinden güzel konserler, tiyatro, söyleşi, sinema, halk oyunları ve eğlenceli etkinlikler düzenlenecek. Ramazan’ın ilk günü Mehteran takımı, Hasat Vakti Grubu, semazen gösterisi ve kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, tüm vatandaşları 29 gün boyunca gerçekleştirilecek birbirinden güzel etkinliklere davet etti.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Bu yıl ikinci kez Çiftlikköy’ümüzde Ramazan boyunca eğlencelerin ve çeşitli etkinliklerin gerçekleşeceği için çok mutluyuz. Amacımız Çiftlikköy’de Ramazan şenliklerinin geleneksel hale gelmesi ve uzun yıllar boyunca sürmesidir. Ramazan boyunca şenliklerimiz Mokamp’ta sürecek. Herkese bol ve bereketli bir Ramazan diliyorum” dedi.

Her Cuma günü bir konserin gerçekleştirileceği Ramazan Şenlikleri’nde Utku Köşedar, Grup Laçin, Coşkun Sabah ve Zekai Tunca Çiftlikköylü vatandaşları coşturacak. Hacivat ve Karagöz animasyonları, çocuk tiyatroları ve sinema keyfini ramazan boyunca yaşayacak olan vatandaşlar Çiftlikköy Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ve Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu ile kulaklarının pasını silecek. Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği gösterilerinin sahneleneceği etkinliklerde ayrıca Sinan Yağmur, Talha Uğurluer, Ahmet Maranki ve Yavuz Bahardıroğlu vatandaşlarla söyleşiler gerçekleştirecekler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL