TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 225.064
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.904
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 62
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.143
Yalova

ÇİFTLİKKÖY’DE GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

Çiftlikköy Belediyesi ve Çiftlikköy Kaymakamlığı’nın birlikte düzenlediği 19 Mayıs Gençlik ve Halk Yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlik, kaymakamlık..

ÇİFTLİKKÖY’DE GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

18MAY.cköy genclik

Çiftlikköy Belediyesi ve Çiftlikköy Kaymakamlığı’nın birlikte düzenlediği 19 Mayıs Gençlik ve Halk Yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlik, kaymakamlık tören alanında Atatürk Anıtı’na öğrenciler tarafından çelenk sunumuyla başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından dev bir Türk bayrağı taşıyan öğrenciler, Atatürk Caddesi boyunca yürüyüşe geçti.

18mayıs cköy ek 18mayıs cköy ek2

Yürüyüşe Ak Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Ogün Şengün ve ilçe teşkilatı üyeleriyle bazı belediye meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir, öğretmenler, Çiftlikköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Handan Meydan Kırış da katıldı. Hükümet Konağı önünden başlayan yürüyüş korteji, Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi, Akasya Caddesi’nin ardından Mokamp’ta yapılan ikramlarla sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL