Siyaset

CHP’Lİ GENÇLERDEN KILIÇDAROĞLU’NA TEŞEKKÜR MESAJI

CHP Gençlik kolları Yalova İl Başkanı Cem Karadağ, KYK borçlarında faizlerin kaldırılması önerisi için Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.   “Geçtiğimiz haftalarda KYK borçlarının geri ödemelerinin açıklanmasının ardından..

CHP’Lİ GENÇLERDEN KILIÇDAROĞLU’NA TEŞEKKÜR MESAJI

CHP Gençlik kolları Yalova İl Başkanı Cem Karadağ, KYK borçlarında faizlerin kaldırılması önerisi için Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.  

“Geçtiğimiz haftalarda KYK borçlarının geri ödemelerinin açıklanmasının ardından Gençlerin Demokrat Amcası, Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Gençlere sesleniyorum: Faizli KYK borçlarını ödemeyin! Bir sene içinde iktidara geliyoruz; sözünü verdiğim gibi, sizden sadece ana para talep edilecek, o da iş bulduğunuzda.” şeklindeki çağrısı ve çabalarının ardından iktidarın KYK borçlarının faizlerine yönelik yapmış olduğu çalışmayı eksik de olsa memnuniyetle karşıladık. 

Milyonlarca KYK borçlusu genç arkadaşımız adına Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na tekrar teşekkür ediyoruz.  

Teşekkürler Kılıçdaroğlu! 

“Kemal Kılıçdaroğlu söyler, ak parti yapmak zorunda kalır” şeklinde gerçek karşılığını bulmuştur. 

AK Parti’ye sesleniyoruz; 

Kısa da olsa hala zamanınız varken sizleri diğer 5 vaadimizi de hayata geçirmeye davet ediyor ve bu vaatlerimizi tekrar söylüyoruz: 

1- Yerel yönetimler de dahil kamuda ilana çıkılan her pozisyon için şeffaf kurallarla işe alım yapılacak. 

2- Gençlerin ilk cep telefonu ve oyun konsolu alımlarında ÖTV sıfırlanacak. 

3- Üniversiteye kayıt yaptıran 18 yaş üstü her gence kültür sanat etkinliklerinde kullanabileceği bin TL bakiyeli kart ya da mobil uygulama tanımlanacak. 

4- Gençlerden pasaport çıkarma işlemi ya da yurtdışına çıkış harcı alınmayacak. 

5- Gençlerin alacağı ilk sıfır otomobilde ÖTV sıfırlanacak. 

Yolun sonu görünüyor. Vaktiniz tükeniyor. Biz iktidara geldiğimizde gençlerin sorunlarını çözecek, vaatlerimizi yerine getireceğiz. 

Önce sizi göndereceğiz, sonra torpil sistemini bitireceğiz. 

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik örgütleri olarak, AK Parti Genel Merkezi’ne vaatlerimizin geniş bir şekilde açıklandığı parti programımızı göndereceğiz. Detaylı bir inceleme yapmanızda fayda var. 

Cumhurbaşkanı’nın geçmişte katıldığı bir programda genç bir arkadaşımızın KYK borçları sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle yanıt vermişti; “Bu soruya iki türlü cevap verilir. Bir Bay Kemal gibi cevap verilir. Bir de Tayyip Erdoğan gibi cevap verilir.” 

Sn. Cumhurbaşkanı’na bir daha boşluğa düşmemesi adına, kendisine sorulan sorulara hep Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu gibi cevap vermesini tavsiye ediyoruz. 

Teşekkür ederiz.” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL