TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 219.528
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.094
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.215
ALMANYA 3. LİGİ
FSV Zwickau
BAŞLAMADI 15:00
Borussia Dortmund II
Mannheim
BAŞLAMADI 15:00
Magdeburg
Hallescher FC
BAŞLAMADI 15:00
Meppen
Kaiserslautern
BAŞLAMADI 15:00
Eintracht Braunschweig
TSV Havelse
BAŞLAMADI 15:00
Saarbrucken
1860 Münih
BAŞLAMADI 15:00
Würzburger Kickers
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
Darmstadt 98
BAŞLAMADI 14:30
Jahn Regensburg
Hansa Rostock
BAŞLAMADI 14:30
Karlsruher
FC Heidenheim
BAŞLAMADI 14:30
Paderborn 07
Dynamo Dresden
BAŞLAMADI 14:30
Ingolstadt 04
Werder Bremen
BAŞLAMADI 21:30
Hannover 96
ALMANYA REGİONALLİGA
Berliner AK 07
BAŞLAMADI 13:00
Carl Zeiss Jena
Union Fürstenwalde
BAŞLAMADI 14:00
VfB Auerbach
Altglienicke
BAŞLAMADI 14:00
Optik Rathenow
FC Schweinfurt
BAŞLAMADI 15:00
Rain am Lech
Rosenheim
BAŞLAMADI 15:00
TSV Aubstadt
1. FC Lokomotive Leipzig
BAŞLAMADI 17:00
Berliner FC Dynamo
VfB Eichstatt
BAŞLAMADI 18:00
Illertissen
Pipinsried
BAŞLAMADI 18:00
FC Augsburg II
AMERİKA 1. LİGİ
New England Revolution II
MS 1 - 0
Toronto FC II
AMERİKA MAJOR LİGİ
Atlanta United FC
BAŞLAMADI 22:30
Columbus Crew SC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
New York Red Bull II
MS 1 - 3
Pittsburgh Riverhounds
Charleston Battery
MS 2 - 0
Charlotte Independence
Colorado Springs Switchbacks
BAŞLAMADI 04:00
Louisville City
Real Monarchs
2' 0 - 0
Las Vegas Lights FC
ANGOLA 1. LİGİ
Santa Rita
BAŞLAMADI 17:00
CD Primeiro de Agosto
Sagrada Esperanca
BAŞLAMADI 17:00
Progresso do Sambizanga
Cuando Cubango
BAŞLAMADI 17:00
Academica do Lobito
Onze Bravos
BAŞLAMADI 17:00
CR Da Caala
CD Huila
BAŞLAMADI 17:00
Petro Atletico Luanda
Baixa de Cassanje
BAŞLAMADI 17:00
Interclube
C.R.D. Libolo
BAŞLAMADI 17:00
Williete
Ferroviario do Huambo
BAŞLAMADI 17:00
Sporting de Cabinda
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Tristan Suárez
MS 1 - 1
Almagro
Gimnasia Jujuy
BAŞLAMADI 21:00
Deportivo Santamarina
Guillermo Brown
BAŞLAMADI 21:00
Brown de Adrogue
Club Atlecio Estudiantes
BAŞLAMADI 21:00
Almirante Brown
Ferro Carril Oeste
BAŞLAMADI 21:10
Club Atletico Guemes
Independiente Rivadavia
BAŞLAMADI 21:30
Villa Dalmine
Barracas Central
BAŞLAMADI 21:30
San Telmo
Atletico Rafaela
BAŞLAMADI 21:30
San Martin (SJ)
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
Atletico Tucuman
MS 1 - 0
Huracan
Club Atletico Platense
90' 0 - 1
Aldosivi
Colon Santa Fe
BAŞLAMADI 19:30
Lanus
San Lorenzo
BAŞLAMADI 21:45
Central Cordoba (Sgo. Est.)
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
Woden Weston
BAŞLAMADI 05:45
Gungahlin United
Canberra Olympic
BAŞLAMADI 12:55
Monaro Panthers
AVUSTRALYA NPL BATI
Perth Glory II
BAŞLAMADI 10:00
Gwelup Croatia
Sorrento
BAŞLAMADI 10:00
Inglewood United
Rockingham City
BAŞLAMADI 10:00
ECU Joondalup
Perth SC
BAŞLAMADI 10:00
Cockburn City
Balcatta
BAŞLAMADI 10:00
Armadale
Floreat Athena
BAŞLAMADI 10:00
Bayswater City
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
Adelaide Comets
BAŞLAMADI 08:30
Cumberland United
Adelaide City
BAŞLAMADI 08:30
Adelaide Raiders
Metro Stars
BAŞLAMADI 08:30
South Adelaide Panthers FC
Sturt Lions FC
BAŞLAMADI 08:30
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Olympic FC
BAŞLAMADI 11:30
Croydon Kings
AVUSTRALYA NPL KUZEY
Edgeworth Eagles
BAŞLAMADI 10:00
Lambton Jaffas FC
Weston Bears
BAŞLAMADI 10:00
Maitland FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
Logan Lightning
BAŞLAMADI 11:15
Brisbane Strikers
Gold Coast United
BAŞLAMADI 11:30
SC Wanderers
Redlands City Devils
BAŞLAMADI 12:30
Queensland Lions
Magpies Crusaders United
BAŞLAMADI 12:30
Capalaba FC
AVUSTURYA 1. LİGİ
BW Linz
BAŞLAMADI 21:00
Dornbirn
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
SVG Reichenau
BAŞLAMADI 16:00
WSG Swarovski Tirol II
SV Fügen
BAŞLAMADI 18:00
SV Innsbruck
SC Bregenz
BAŞLAMADI 18:00
Rotenberg
Wolfurt
BAŞLAMADI 18:00
Hohenems
SV Austria Salzburg
BAŞLAMADI 18:00
Salzburger AK
Kufstein
BAŞLAMADI 19:00
SV Wörgl
SV Grödig
BAŞLAMADI 20:00
Wals Grünau
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
WSG Swarovski Tirol
BAŞLAMADI 18:00
Admira WM
Altach
BAŞLAMADI 18:00
LASK Linz
Rapid Wien
BAŞLAMADI 18:00
Hartberg
BELARUS 1. LİGİ
Neman Grodno
BAŞLAMADI 18:00
FK Slutsk
Shakhtior Soligorsk
ERT 0 - 0
Energetik-BGU Minsk
Dinamo Minsk
BAŞLAMADI 20:45
FK Vitebsk
BELARUS 2. LİGİ
Dnepr Mogilev
BAŞLAMADI 14:00
Naftan
Slonim 2017
BAŞLAMADI 16:30
Belshina Bobruisk
FC Baranovichi
BAŞLAMADI 18:30
NFK Krumkachy
BELÇİKA 1. LİGİ
Oud Heverlee Leuven
BAŞLAMADI 17:15
Zulte Waregem
Beerschot VA
BAŞLAMADI 19:30
Cercle Brugge
Kortrijk
BAŞLAMADI 19:30
RFC Seraing
Oostende
BAŞLAMADI 21:45
Sporting Charleroi
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Radnik Bijeljina
BAŞLAMADI 20:00
Sloboda Tuzla
Tuzla City
BAŞLAMADI 22:00
Zeljeznicar
BREZİLYA AMAPAENSE
Independente AP
BAŞLAMADI 00:00
Trem
BREZİLYA SERİE A
Gremio
BAŞLAMADI 23:00
America Mineiro
BREZİLYA SERİE B
Ponte Preta
MS 2 - 1
Goias
Vila Nova
BAŞLAMADI 22:30
Cruzeiro
Confiança
BAŞLAMADI 22:30
Botafogo FR
BREZİLYA SERİE C
Oeste
MS 1 - 1
Parana
Tombense
BAŞLAMADI 17:00
Volta Redonda
Ypiranga Erechim
BAŞLAMADI 21:00
EC Sao Jose
Novorizontino
BAŞLAMADI 23:00
Mirassol
Floresta
BAŞLAMADI 23:00
Ferroviario
BULGARİSTAN 1. LİGİ
Botev Plovdiv
BAŞLAMADI 18:45
Pirin Blagoevgrad
Levski Sofya
BAŞLAMADI 21:00
Slavia Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
Pardubice
BAŞLAMADI 17:00
Karvina
Jablonec
BAŞLAMADI 17:00
Banik Ostrava
Hradec Kralove
BAŞLAMADI 17:00
Bohemians 1905
Sparta Prag
BAŞLAMADI 20:00
Sigma Olomouc
ÇEKYA 2. LİGİ
MFK Chrudim
BAŞLAMADI 11:15
Sparta Prag B
Fotbal Trinec
BAŞLAMADI 11:15
Usti nad Labem
SK Lisen
BAŞLAMADI 18:00
Viktoria Zizkov
Dukla Prag
BAŞLAMADI 18:00
MFK Vyskov
Opava
BAŞLAMADI 18:00
Sellier & Bellot Vlasim
Prostejov
BAŞLAMADI 18:00
Pribram
ÇİN SÜPER LİGİ
Shenzhen FC
BAŞLAMADI 13:00
Henan Songshan Longmen
Shandong Taishan
BAŞLAMADI 13:00
Chongqing Liangjiang Athletic
Cangzhou Mighty Lions
BAŞLAMADI 15:00
Qingdao Huanghai
Guangzhou City
BAŞLAMADI 15:00
Guangzhou FC
DANİMARKA 1. LİGİ
Hvidovre
BAŞLAMADI 16:00
Jammerbugt FC
DANİMARKA SÜPER LİGİ
Aalborg
BAŞLAMADI 19:00
FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
Aucas
MS 1 - 1
Mushuc Runa
Olmedo
BAŞLAMADI 23:00
Universidad Catolica(Ekv.)
EKVATOR B LİGİ
Santo Domingo
MS 0 - 2
America de Quito
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
Persela Lamongan
ERT 0 - 0
Persita Tangerang
TIRA Persikabo
ERT 0 - 0
Persik Kediri
FAS PREMİER LİGİ
FAR Rabat
BAŞLAMADI 19:00
Olympique Safi
Chabab Mohammedia
BAŞLAMADI 21:15
Wydad Casablanca
Mouloudia Oujda
BAŞLAMADI 23:30
Hassania Agadir
Ittihad Tanger
BAŞLAMADI 23:30
MAS Fes
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
Honka Akatemia
ERT 0 - 0
PIF
Atlantis
BAŞLAMADI 17:00
NJS
Kapylan Pallo
BAŞLAMADI 17:00
PK Keski-Uusimaa
PeKa
BAŞLAMADI 17:00
Mikkelin Kissat
JäPS
BAŞLAMADI 17:00
Reipas
KuFu-98
BAŞLAMADI 17:00
MyPa Myllykoski
Ilves II
BAŞLAMADI 18:00
Grankulla IFK
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
Helsinki
BAŞLAMADI 17:00
Haka
SJK
BAŞLAMADI 17:00
Oulu
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
PK 35
BAŞLAMADI 16:00
Rovaniemi
Jaro
BAŞLAMADI 16:00
TPS Turku
Musa Pori
BAŞLAMADI 17:00
Gnistan
Jippo Joensuu
BAŞLAMADI 17:00
Ekenas IF
Kokkolan Palloveikot
BAŞLAMADI 17:00
VPS Vaasa
FRANSA LİGUE 2
Bastia
BAŞLAMADI 16:00
Nimes Olympique
Grenoble
BAŞLAMADI 20:00
Paris FC
Valenciennes
BAŞLAMADI 20:00
Chamois Niortais
Amiens SC
BAŞLAMADI 20:00
Auxerre
Toulouse
BAŞLAMADI 20:00
AC Ajaccio
Pau FC
BAŞLAMADI 20:00
Nancy
Havre AC
BAŞLAMADI 20:00
Guingamp
USL Dunkerque
BAŞLAMADI 20:00
US Quevilly
Caen
BAŞLAMADI 20:00
Rodez AF
GÜNEY KORE 2. LİGİ
Seoul E-Land FC
BAŞLAMADI 13:00
Anyang
Daejeon Citizen
BAŞLAMADI 13:00
Busan I'Park
Ansan Greeners
BAŞLAMADI 14:00
Gimcheon Sangmu
GÜNEY KORE 3. LİGİ
Pyeongtaek Citizen
BAŞLAMADI 11:00
Cheonan City
Gimhae
BAŞLAMADI 13:00
Daejeon Korail
Gimpo Citizen
BAŞLAMADI 13:00
Changwon City
Ulsan Citizen
BAŞLAMADI 13:00
Gangneung City
GÜNEY KORE K-LİGİ
Jeonbuk FC
BAŞLAMADI 13:00
Gwangju
Seongnam FC
BAŞLAMADI 13:00
Daegu
Pohang Steelers
BAŞLAMADI 13:00
FC Seoul
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
Slaven Belupo
BAŞLAMADI 19:55
Lokomotiva Zagreb
HNK Gorica
BAŞLAMADI 22:00
Sibenik
İRLANDA FAI KUPASI
Drogheda United
BAŞLAMADI 17:00
Derry City
Fairview Rangers
BAŞLAMADI 18:00
Finn Harps
Longford Town
BAŞLAMADI 21:30
Bangor GG FC
İSKOÇYA LİG KUPASI
Greenock Morton
BAŞLAMADI 17:00
Clyde
Ross County
BAŞLAMADI 17:00
Montrose
Raith Rovers
BAŞLAMADI 17:00
Alloa Athletic
East Fife
BAŞLAMADI 17:00
Elgin City
Dundee
BAŞLAMADI 17:00
Forfar Athletic
Hamilton
BAŞLAMADI 17:00
Albion Rovers
Livingston
BAŞLAMADI 17:00
Cowdenbeath
Dunfermline
BAŞLAMADI 17:00
Stenhousemuir
Stirling Albion
BAŞLAMADI 17:00
Peterhead
Kilmarnock
BAŞLAMADI 17:00
Stranraer
Queen of South
BAŞLAMADI 17:00
Airdrieonians
Motherwell
BAŞLAMADI 17:00
Annan Athletic
Arbroath
BAŞLAMADI 17:00
Kelty Hearts
Ayr United
ERT 0 - 0
Falkirk
İSVEÇ 2. LİGİ
Angelholms
BAŞLAMADI 15:00
Ullareds
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
Mjallby
BAŞLAMADI 16:00
Malmö
Sirius
BAŞLAMADI 18:30
Degerfors
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Landskrona
BAŞLAMADI 18:00
Sundsvall
IK Brage
BAŞLAMADI 18:00
Trelleborg
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
Luzern
BAŞLAMADI 19:00
Young Boys
Lausanne
BAŞLAMADI 21:30
St. Gallen
İZLANDA 1. LİGİ
Vestri
BAŞLAMADI 17:00
Selfoss
JAPONYA J-1 LİGİ
Sagan Tosu
BAŞLAMADI 13:00
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
BAŞLAMADI 13:00
Kashima Antlers
KAZAKİSTAN KUPASI
Kairat Almaty
BAŞLAMADI 15:00
FC Turan
Kyzylzhar
BAŞLAMADI 15:00
Ordabasy Shymkent
Aktobe Lento
BAŞLAMADI 15:00
Kaisar Kyzylorda
Atyrau
BAŞLAMADI 15:00
Taraz
LETONYA VİRSLİGA
Noah Jurmala
BAŞLAMADI 17:00
BFC Daugavpils
MALEZYA PREMİER LİGİ
Kuching City
BAŞLAMADI 11:15
Terengganu 2
Kelantan
BAŞLAMADI 11:45
Skuad Projek Fam-Msn
Negeri Sembilan
BAŞLAMADI 16:00
Selangor 2
MALEZYA SÜPER LİGİ
Kedah
BAŞLAMADI 16:00
Pulau Pinang
Terengganu
BAŞLAMADI 16:00
Perak
Kuala Lumpur FA
BAŞLAMADI 16:00
Selangor FA
Petaling Jaya City
BAŞLAMADI 16:00
Sabah
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
Necaxa
MS 0 - 3
Santos Laguna
FC Juarez
2' 0 - 0
Toluca
MOLDOVA 1. LİGİ
Floresti
BAŞLAMADI 18:00
FC Dinamo Auto
FC Sheriff
BAŞLAMADI 20:00
Zimbru
OLİMPİYAT OYUNLARI (K)
Şili (K)
BAŞLAMADI 10:30
Kanada (K)
Çin (K)
BAŞLAMADI 11:00
Zambiya (K)
İsveç (K)
BAŞLAMADI 11:30
Avustralya (K)
Japonya (K)
BAŞLAMADI 13:30
Büyük Britanya (K)
Hollanda (K)
BAŞLAMADI 14:00
Brezilya (K)
Yeni Zelanda (K)
BAŞLAMADI 14:30
A.B.D. (K)
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
Sol de America
MS 2 - 1
Sportivo Luqueno
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Alianza Atletico
BAŞLAMADI 19:00
Sport Huancayo
Ayacucho FC
BAŞLAMADI 21:15
Sport Boys
Alianza Universidad
BAŞLAMADI 23:30
Alianza Lima
POLONYA EKSTRAKLASA
Gornik Leczna
BAŞLAMADI 16:00
Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok
BAŞLAMADI 18:30
Lechia Gdansk
Legia Varşova
BAŞLAMADI 21:00
Wisla Plock
PORTEKİZ LİG KUPASI
Tondela
BAŞLAMADI 13:00
Gil Vicente
Estrela da Amadora
BAŞLAMADI 17:30
Vizela
Mafra
BAŞLAMADI 17:30
Belenenses
Academico de Viseu
BAŞLAMADI 19:00
Casa Pia
Trofense
BAŞLAMADI 19:00
Sporting Covilha
Feirense
BAŞLAMADI 19:00
Famalicao
Chaves
BAŞLAMADI 20:00
Farense
ROMANYA LİGA 1
FC Voluntari
BAŞLAMADI 18:30
Botosani
FC Academica Clinceni
BAŞLAMADI 21:30
CFR Cluj
RUSYA 1. LİGİ
Torpedo Moskova
BAŞLAMADI 17:00
Alaniya Vladikavkaz
Volgar Astrakhan
BAŞLAMADI 18:00
Neftekhimik
Fakel
BAŞLAMADI 18:00
Tom Tomsk
Spartak Moskova II
BAŞLAMADI 18:00
Yenisey Krasnoyarsk
Krasnodar-2
BAŞLAMADI 19:00
Tekstilshchik
Rotor Volgograd
BAŞLAMADI 19:00
SKA-Khabarovsk
Baltika
BAŞLAMADI 20:00
FK Orenburg
RUSYA PREMİER LİGİ
Khimki
BAŞLAMADI 17:30
Zenit
Rubin Kazan
BAŞLAMADI 20:00
Spartak Moskova
Lokomotiv Moskova
BAŞLAMADI 20:00
Arsenal Tula
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Novi Pazar
ERT 0 - 0
Cukaricki
Radnicki Nis
BAŞLAMADI 19:55
Napredak
Kızıl Yıldız
BAŞLAMADI 22:00
Mladost Lucani
SİNGAPUR 1. LİGİ
Hougang United
BAŞLAMADI 12:30
Tanjong Pagar
SLOVAKYA 2. LİGİ
Dubnica
BAŞLAMADI 18:00
Komarno
Komarno
BAŞLAMADI 18:00
Dubnica
Partizan Bardejov
BAŞLAMADI 18:00
FC Samorin
Slavoj Trebisov
BAŞLAMADI 18:00
FC Petrzalka
Humenne
BAŞLAMADI 18:00
Zeleziarne Podbrezova
MSK Namestovo
BAŞLAMADI 18:00
Dukla Banska Bystrica
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
Tatran Liptovsky Mikulas
BAŞLAMADI 19:00
Slovan Bratislava
Ruzomberok
BAŞLAMADI 19:00
Senica
SLOVENYA 1. LİGİ
Bravo
BAŞLAMADI 18:00
Aluminij
Koper
BAŞLAMADI 21:15
Mura
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Deportes Iquique
BAŞLAMADI 18:00
Santiago Morning
Deportes Santa Cruz
BAŞLAMADI 22:00
Fernandez Vial
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Everton De Vina
74' 2 - 0
Union Espanola
Deportivo Nublense
BAŞLAMADI 22:00
Deportes Antofagasta
UKRAYNA PREMİER LİGİ
Veres Rivne
BAŞLAMADI 17:00
Kolos Kovalivka
Shakhtar Donetsk
BAŞLAMADI 19:30
Inhulets
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Sud America
BAŞLAMADI 21:00
Fenix
Boston River
BAŞLAMADI 21:00
Sud America
Montevideo Wanderers
BAŞLAMADI 23:15
Club Atletico Progreso
ÜRDÜN 1. LİGİ
Al-Ramtha
BAŞLAMADI 18:00
Al-Jazeera
Al-Jalil
BAŞLAMADI 20:30
Shabab Al Ordon
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Monagas SC
MS 1 - 1
Mineros De Guayana

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL