TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.128
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.575
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.427
Uncategorized

CAMİLERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ BAŞLADI

Yaklaşan Ramazan ayı öncesi Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bahar temizliği kapsamında şehir merkezindeki tüm cami ve ibadethanelerde temizlik çalışmaları başlatıldı. YALOVALILAR TEMİZ CAMİLERDE İBADET EDECEKLER Alanında profesyonel ekipler..

CAMİLERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ BAŞLADI

26.MAY.CAMİ

Yaklaşan Ramazan ayı öncesi Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından bahar temizliği kapsamında şehir merkezindeki tüm cami ve ibadethanelerde temizlik çalışmaları başlatıldı.

YALOVALILAR TEMİZ CAMİLERDE İBADET EDECEKLER

Alanında profesyonel ekipler tarafından köpüksüz olarak hazırlanan özel deterjanlarla ve kaynar suyla temizlenerek kurulanan cami halıları ve bahçeleri dezenfekte ediliyor. Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen rutin çalışmaların yanı sıra Ramazan ayı dolayısıyla vatandaşların sıklıkla kullandığı cami ve cami çevrelerindeki temizlik işlemleri vatandaşların beğenisini kazandı. Faaliyetlerle ilgili bilgi veren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Ramazan ayına yaklaşmamız sebebiyle ekiplerimiz hizmet sınırlarımızda bulunan alanlardaki cami ve ibadethanelerin temizlik işlemlerine başladılar. Daha hijyenik ortam sağlamak için kısa sürede cami halılarını ve avluları dezenfekte ediyoruz. Halkımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL