TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Yalova

BELEDİYE ORGANİZASYONUYLA 25 ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ.

Yalova Belediyesi ile Mehir Vakfı’nın işbirliği ile düzenlenen toplu nikah töreniyle 25 çift dünya evine girdi. ÇİFTLER ALKIŞ VE MEŞALELER İLE KARŞILANDI. Genç çiftlerin nikahı TİGEM tesislerinde kıyılırken, düğün sonrası..

BELEDİYE ORGANİZASYONUYLA 25 ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ.

25.MAY.BEL.EVLİ
Yalova Belediyesi ile Mehir Vakfı’nın işbirliği ile düzenlenen toplu nikah töreniyle 25 çift dünya evine girdi.

ÇİFTLER ALKIŞ VE MEŞALELER İLE KARŞILANDI.

Genç çiftlerin nikahı TİGEM tesislerinde kıyılırken, düğün sonrası eğlence düzenlendi.

Yalova’da maddi durumu sınırlı olan 25 çiftin düğün merasimi Yalova Belediyesi ile Mehir Vakfı’nın organizasyonuyla yapıldı. Toplu nikah törenine Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Mehir Vakfı Genel Başkanı Mustafa Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı. Nikahın kıyılacağı alana düğün konvoyuyla gelen çiftler, alkış ve meşalelerle karşılandılar. Daha sonra Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman tarafından toplu nikah kıydı. Başkan Salman ‘evet’ cevabını gelin ve damatlardan toplu olarak istedi. Nikahın kıyılmasının ardından evlilik cüzdanları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve genç çiftin takılarına destek olan Yalova Kuyumcular Odası Başkanı Okan Güner tarafından takdim edildi.

Nikahları kıyılan çiftler, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a organizasyondan dolayı teşekkür ettiler. Nikah töreninin ardından genç çiftler yakınlarıyla beraber müzikler eşliğinde doyasıya eğlendiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL