TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Yalova

BECAN’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Becan mesajında şu ifadelere yer verdi: Geleceğe daha iyi hazırlanan, milleti ve vatanı için idealist gençlerimizin yetişmesinde..

BECAN’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Becan mesajında şu ifadelere yer verdi:

Geleceğe daha iyi hazırlanan, milleti ve vatanı için idealist gençlerimizin yetişmesinde en büyük katkıyı annelerimiz vermektedir. Anneler sadece kendi çocuklarının değil, toplumların da geleceğini inşa eder. Çocuklarımızın çağdaş yaşamın gereklerini kavrayarak; kendi kaderlerini belirleyebilmelerinde Annenin çok büyük katkısı vardır, işte bu yüzden Annelik kutsaldır,

Annelerimiz, günümüz koşullarında sağlıklı ve başarılı bireyler yetiştirme sorumluluğunun yanı sıra ülkemiz sosyo-ekonomik yapısı içinde; üretim, ticaret ve hizmet sektörlerinde gerek girişimci, gerekse bir çalışan olarak da önemli misyonlar üstlenmiş bulunmaktadırlar.

Annelerimize, yaşamlarının her döneminde destek olmak ve bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen bir duygu olmalıdır. Üzerimizde ödeyemeyeceğimiz hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle annelik duygusunu yüreğinde hisseden tüm kadınlarımızın, anneler gününü kutluyor; Tüm annelere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL