TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 360.849
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.862
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 223
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.352
Ekonomi

Başkan Salman HÖH Genel Merkezini ziyaret etti..

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, balkanlarda gerçekleştirdiği resmi ziyaretler sonrasında yurda dönerken Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da soydaşlarımızın partisi olan Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH)’nin genel merkezini de ziyaret etti. Başkan Salman,..

Başkan Salman HÖH Genel Merkezini ziyaret etti..

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, balkanlarda gerçekleştirdiği resmi ziyaretler sonrasında yurda dönerken Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da soydaşlarımızın partisi olan Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH)’nin genel merkezini de ziyaret etti.

Başkan Salman, Sofya’da ki temaslarında Hak ve Özgürlükler Hareketi Genel Başkanı Mustafa Karadayı ile görüşüp Bulgaristan politikası üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Salman, görüşmesi ile ilgili olarak; “Genel Başkan Sayın Mustafa Karadayı ile dostluğumuz eski yıllara dayanıyor. Yerel seçimlerden büyük bir başarıyla çıkan HÖH, bugün seçilen 47 belediye başkanıyla ilk toplantısını yaparken başkanlarla tanışma olanağı bulmuş olduk. Taşköprü beldemizin kardeş şehri Ruen’in Belediye Başkanı İsmail Osman ve Torlak Belediye Başkanı Davut Aliyaoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdik. Bizi ağırlayan Torlak eski Belediye Başkanı ve halen Genel Başkan Yardımcısı olan Ahmet Ahmedov’a yakın ilgisi nedeniyle teşekkür ediyorum. Genel Başkan Sayın Karadayı’nın başta olmak üzere Türkiye ve Yalova’ya gönderdikleri selamı iletmek istiyorum. Mesai arkadaşımız Lütfi Özgür’ün partinin Güney Marmara temsilcisi olması, bağlarımızı güçlendirmeye devam ediyor. Balkanlar’da yaşayan soydaşlarımızın sorunlarını yakından görmek ve yerinde incelemenin sorumluluğuyla yurdumuza geri dönüyoruz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL