BAŞKAN NUMAN SOYER, ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çınarcık’ta belediye başkanı ile üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

Yalova Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 4.Sınıf öğrencileri ‘’Güncel Kent Sorunları’’ dersi kapsamında Çınarcık Belediyesini ziyaret ederek, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ile birlikte söyleşi gerçekleştirdiler.

Yalova  Üniversitesi tarafından düzenlenen etkinlikte Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, üniversite öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrenciler Çınarcık Belediyesinin hizmet birimlerini gezdikten sonra Belediye Başkanı Numan Soyer ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş ile Çınarcık’ın kent sorunları üzerine Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Öğrencilerin kent ile alakalı sorularına içtenlikle yanıt veren Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer,  belediyece sağlanan hizmetleri anlatarak, öğrencilerin taleplerini dinledi. Söyleşide öğrencilerin sorularını cevaplayan Belediye Başkanı Numan Soyer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversite öğrencilerine öğrenim hayatlarında başarılar diledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yalova Atakent Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!