“Altınova’yı marka şehir yapıyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Partili belediye meclis üyeleri, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül’ü ziyaret etti.

Türkiye Yüzyılına katkı sağlamak adına Altınova’da var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “El ele vererek ilçemizi marka şehir haline getiriyoruz” dedi.

Parti binasında ziyaret

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Partili belediye meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Birol Bayram, Hasan Karabacak ve Şaban Cineviz, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül’ü parti binasında ziyaret ettiler. Ziyarette, İl koordinatörü Turhan Soysal da yer aldı.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”

Altınova’da birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bugüne kadar olduğu gibi hizmet bayrağını en yükseğe taşımak için var gücümüzle çalışacak, güzel ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, “El ele vererek birlik ve beraberlik içirişinde halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Yalova Atakent Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!