Güncel

ALTINOVA İTFAİYEDEN KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği, Yalova il ve ilçelerdeki itfaiye teşkilatlarıyla koordineli çalışmalarına devam ediyor. AFAD ile Yalova il, ilçe ve belde itfaiye teşkilatlarıyla sürekli iletişim ve koordine içerisinde ifade eden..

ALTINOVA İTFAİYEDEN KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği, Yalova il ve ilçelerdeki itfaiye teşkilatlarıyla koordineli çalışmalarına devam ediyor.
AFAD ile Yalova il, ilçe ve belde itfaiye teşkilatlarıyla sürekli iletişim ve koordine içerisinde ifade eden Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Teşkilatlarımız arasındaki bu koordine ilimiz açısından oldukça önemlidir” dedi.
Altınova itfaiyeye önemli konuklar
Çınarcık İtfaiye Müdürü Hakkı Bağdat ve Çınarcık İtfaiye Amiri Osman Asal, Ve Yalova İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı ile birlikte Altınova İtfaiye Amirliğini ziyaret ettiler. Altınova İtfaiye Amirliğine bir ziyaret de Taşköprü Belediyesi İtfaiye Amiri Ahmet İşcan tarafından gerçekleştirildi.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretlerde koordineli çalışmanın önemine vurgu yapıldı. Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, böylesi ziyaretlerin karşılıklı devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL