TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Yalova

AKÜLÜ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI HİZMETE BAŞLADI

Yalova Belediyesi tarafından engelli vatandaşların akülü arabalarını şarj etmeleri için hazırlanan akülü araç şarj istasyonları Gazipaşa Caddesi’nde ve İdo İskelesi mevkiinde hizmete başladı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın ‘Engelsiz Kent..

AKÜLÜ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI HİZMETE BAŞLADI

Başlıksız 1

Yalova Belediyesi tarafından engelli vatandaşların akülü arabalarını şarj etmeleri için hazırlanan akülü araç şarj istasyonları Gazipaşa Caddesi’nde ve İdo İskelesi mevkiinde hizmete başladı.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın ‘Engelsiz Kent Yalova’ sloganıyla Yalova’yı engelli konusunda marka şehir yapmak için hazırladığı projelerden biri olan akülü araç şarj İstasyonu engelli vatandaşların beğenisini kazandı.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN SALMAN’A TEŞEKKÜR

Yalova Belediyesi’nin engellilere yönelik yaptığı faaliyet ve etkinliklerin de tanıtımının yapıldığı ekranın bulunduğu şarj noktalarına, akülü araç sahibi vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Güvenli bir şekilde araçlarını şarj eden ve dinlenme imkanı bulan vatandaşlar, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a engellilere yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL