TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Siyaset

AK PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA SİİRT MİLLETVEKİLİ OSMAN ÖREN DE KATILDI

  Hemşerilerinden AK Parti’ye destek istedi AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan seçim çalışmalarına ilçe ve köylerde de devam ediyor. Seçim..

AK PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA SİİRT MİLLETVEKİLİ OSMAN ÖREN DE KATILDI

19MAY.AKPART 

Hemşerilerinden AK Parti’ye destek istedi

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan seçim çalışmalarına ilçe ve köylerde de devam ediyor. Seçim çalışmalarına destek vermek için Yalova’ya gelen AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, AK Parti milletvekili adayları ile birlikte seçim programına iştirak etti.

Yalova’da Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan ile bir takım açılışlara katılan AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Siirtli hemşerileri ile bir araya gelen Vekil Ören, Siirtliler Derneği ve Siirt Vakfı’nı ziyaret ederek hemşerilerinden destek istedi. Burada AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Mehmet Demirhan bir konuşma gerçekleştirerek, Yalova’nın bir mozaik olduğunu, Yalova’da ülkenin her tarafından birçok vatandaşın yaşadığına dikkat çekerek Yalova’da hizmet üretmek için AK Parti hükümeti icraatlarının şehre yayılması için var güçleri ile çalışacaklarını ifade etti.

Hafta sonu seçim çalışmalarını sürdüren Siirt Milletvekili Osman Ören, Çınarcık İlçe teşkilatı ve esnafı ile bir araya geldi. Daha sonra Esenköy’de AK Parti belde teşkilatı ve Belediye Başkanı Özer Kaptan ile seçim çalışması gerçekleştiren Vekil Ören, soluğu Armutlu’da aldı. Armutlu’da yaşayan birçok vatandaş ile hasbihal edip AK Parti’ye destek isteyen Vekil Ören, halk tarafından da ilgi gördü. Armutlu’daki seçim çalışmalarına Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan ve ilçe teşkilatı da katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL