TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
Siyaset

KUNDAKTAKİ BEBEĞİNİ BIRAKTI SEÇİM ÇALIŞMASINA KATILDI

Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan’ın, seçim çalışmalarında büyük desteği eşi Rana Demirhan’dan görüyor. AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan, gece- gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürürken, eşi Rana..

KUNDAKTAKİ BEBEĞİNİ BIRAKTI SEÇİM ÇALIŞMASINA KATILDI

28may.demirhab

Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan’ın, seçim çalışmalarında büyük desteği eşi Rana Demirhan’dan görüyor.

AK Parti Yalova Milletvekili adayı Mehmet Demirhan, gece- gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürürken, eşi Rana Demirhan’ da yaptığı çalışmalarla eşine büyük desteği veriyor.
Yaklaşık 1 ay önce kız çocuğu dünyaya getiren Rana Demirhan, kundaktaki bebeğini ailesine teslim ederek eşine destek olmak için seçim çalışmalarına katıldı.
Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program çerçevesinde, adeta milletvekili adayı gibi çalışan Rana Demirhan, İl Kadın Kolları üyeleriyle birlikte ev ev gezerek, AK Parti’nin yaptığı hizmetleri anlatıyor.
İlçe ilçe, mahalle mahalle, ev ev gezen Rana Demirhan, vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek, dertlerine ortak oluyor.
Kimi zaman hastanede hastaları kimi zaman evlerinde yaşlıları ziyaret ederek hayır dualarını alan Rana Demirhan, seçim bürolarını da aktif olarak kullanıyor.
Mütevazi kişiliğiyle bulunduğu ortamda insanların gönlünü kazanmayı başaran Rana Demirhan, “her erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır” sözünün de hakkını fazlasıyla veriyor.
Kadın Kolları üyeleriyle Çarşı-Pazar gezen Rana Demirhan, halkın refahı ve mutluluğu, ülkenin geleceği, güçlü ve istikrarlı hükümetin devamı için 7 Haziran’a kadar gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL