TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Uncategorized

AK PARTİ’DEN ÇİFTLİKÖY ÇIKARMASI

Demirel, vatandaşları ‘BÜYÜK YALOVA MİTİNGİ’ne davet etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yalova milletvekili adayı Fikri Demirel, Çiftlikköy’e çıkarma yaparak, girilmedik mahalle, sıkılmadık el bırakmadı. AK Parti Yalova Milletvekili..

AK PARTİ’DEN ÇİFTLİKÖY ÇIKARMASI

27MAY.AKCKOY

Demirel, vatandaşları ‘BÜYÜK YALOVA MİTİNGİ’ne davet etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yalova milletvekili adayı Fikri Demirel, Çiftlikköy’e çıkarma yaparak, girilmedik mahalle, sıkılmadık el bırakmadı.

AK Parti Yalova Milletvekili adayları seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili Adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan, il yönetimi ve partililerle birlikte şehrin dört bir noktasında esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yalova’nın AK Parti’ye ihtiyacı var..

AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Fikri Demirel ziyaretlerine, Çiftlikköy’de devam etti. Milletvekili Adayı Demirel’e, Çiftlikköy programında Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, AK Parti İlçe Başkanı Ogün Şengün ve birçok partili eşlik etti. Kordon Cafe’de partililerle bir araya gelen Milletvekili adayı Demirel, Yalova’nın hizmet ve yatırım açısından daha ileriye taşınması için AK Parti hükümetine ihtiyacı olduğunu söyledi.

Vekil Demirel, “Ekonomi vizyonumuzu tutarlı, etkili ve başarılı bir şekilde hayata geçirdik. Bu yeni kapsayıcı ekonomik modelimizin daha iyi anlaşılması için AK Parti öncesi dönemlerin hatırlanmasında büyük yarar vardır. Geçmiş ile mukayese edildiğinde hemen her alanda olduğu gibi ekonomide de çarpıcı bir dönüşüm görülmektedir. Bu tüm Türkiye’de olduğu gibi Yalova’ya da olumlu bir şekilde yansımaktadır. Bu ekonomik istikrar 7 Haziran’dan sonrada devam edecektir. 13 yıldır kesintisiz süren seçim geleneğini bir kez daha tekrarlayıp, milletimizle AK Parti’nin kopmaz gönül bağını sandığın iradesiyle bir kez daha tescilleyeceğiz” dedi.

‘Çiftlikköy’e büyük görev düşüyor’..

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ise sahil projesinin kente bir katma değer kattığını ifade ederek, Çiftlikköy’ü hak ettiği yere getirmek için var güçleri ile çalıştıklarını söyledi. Bu anlamda hükümetin desteğinin olumlu yansımalarını Çiftlikköy’de kısa sürede yaşandığını dile getiren Başkan Silpagar, AK Parti’nin Yalova’da başarılı olması için şehrin en büyük ilçesi olan Çiftlikköy’e ve burada ki halka büyük görev düştüğünü hatırlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL