Güncel

Tarımsal turizm kapsamında on üç günlük bir program için Antis Tour ile Türkiye’ye gelen Rusya Tataristan Özerk Cumhuriyeti vatandaşları Orhangazi, İznik ve Yalova’yı gezdi.   Yalova’da bir ilki gerçekleştiren ekip..

Tarımsal turizm kapsamında on üç günlük bir program için Antis Tour ile Türkiye’ye gelen Rusya Tataristan Özerk Cumhuriyeti vatandaşları Orhangazi, İznik ve Yalova’yı gezdi.  

Yalova’da bir ilki gerçekleştiren ekip gezi kapsamında; tarım turizm faaliyetleri, şehrin kültürel yapıları, tarım işletmeleri ve birçok yeri ziyaret ederek incelemelerde bulundular.  

Öncelikle Yalova’nın Altınova ilçesini ziyaret eden ekip, Aromatik bitkileri inceleyerek kuş gözlemciliği evinde incelemelerde bulundular. Ardından gezi kapsamında Çiftlikköy ilçesi ve Güneyköy’de ki tarihi Dağıstan köyünü ziyaret ettiler. Yalova Garden A.Ş. Süs bitkilerinde incelemelerde bulundular.  

Yalova İl Tarım ve Ormancılık Müdürlüğünde müdürlük ile tanışma gerçekleştirdikten sonra, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a ziyarette bulundular. Belediye ziyaretinden sonra Yalova Ticaret ve Sanayi odasında giden ekip Başkan Yardımcısı Cemil Demiryürek ile görüştü.  

Tarımsal Turizm kapsamında Yalova’da incelemelerde bulunan ekip yaptığı incelemelerin devamının da geleceğini ve özellikle Yalova’yı tercih edeceklerini belirterek;  

‘’Tarımsal turizm kapsamında gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Yalova, Türkiye’deki gezdiğimiz illere göre en iyi bölge oldu. Sorularımızın hepsini yanıtlamış olduk, ülkemize götüreceğimiz birçok yeni e-ticaret geliştirme fikirlerimiz oluştu. Yalova’da yaptığımız incelemeleri Devletimize sunacağımız raporda yer vereceğiz. Bu tür programların devamı gelecek ve yine Antis Tour ile gezimizi gerçekletirip özellikle Yalova’yı tercih edeceğiz. Bize bu tanıtımı sağlayan Antis Tour’a teşekkür ederiz.’’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL