Güncel

Türkiye belediye başkanları birliği tarafından Yalova ili belediye başkanları birliği temsilciliğine atanan Taşköprü eski belediye başkanı Şaban Ertan gazetemizi ziyaret ederek Türkiye belediye başkanları birliği hakkında bilgi verdi     Şaban..

Türkiye belediye başkanları birliği tarafından Yalova ili belediye başkanları birliği temsilciliğine atanan Taşköprü eski belediye başkanı Şaban Ertan gazetemizi ziyaret ederek Türkiye belediye başkanları birliği hakkında bilgi verdi 

  

Şaban Ertan yaptığı açıklamada; 

“Birliğimiz Türkiye belediye başkanlığı görevini yürüten ve geçmişte bu görevi yapmış olan parti ayrımı yapmaksızın tüm belediye başkanlarının özlük haklarını TBMM’DE savunmak ve Türkiye görev yapan ve geçmişte görev yapmış bütün belediye başkanlarını haklarını savunmak istek ve taleplerini yetkili mercilere iletmektir.  

 Yalova ilimizde birliğimiz görevi bütün belediye başkanı ve geçmişte belediye başkanlığı görevini yürüten bütün arkadaşlarımızla WhatsApp gurubu kurarak başkanlarımızın sevinçli ve üzüntülü günlerinde yanında olmayı hedefliyoruz.  

  

Hedeflerimiz doğrultusunda Halen görev yapan ve ileride görev alacak belediye başkanları arkadaşlarımıza tecrübelerimizi aktarmak. Ayrıca Yalova’da sivil toplum kuruluşu olarak Yalova’da başta sayın Valimiz milletvekillerimiz bütün partilerin il ve ilçe başkanlarımız ile sıkı bir diyalog kurarak Atatürk’ün “Yalova benim kendimdir” dediği Yalova’mız modern çağdaş ve yaşanılabilir bir şehir yapmak olacaktır.  

  Hepimizin bildiği gibi Ülkemiz ve Yalova ilimiz deprem felaketleri  neticesinde bugün olduğu gibi ileriki günlerde de sıkıntılı günler beklemektedir.  

  Bizleri bekleyen bu zor günlerde tüm belediye başkanlığı yapmış ve bu görevi yürüten belediye başkanlarımızın birliğimize üye olmalarını ve en kısa zamanda yönetim kurulumuzu kurmamızda destek olmanızı rica eder saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL