Gündem

Depremzedelerin her türlü eksiğini gidermeye ve ihtiyacını karşılamaya gayret gösteren Altınova Belediyesi, şimdi de bölgeye ışık oluyor.  Altınova Belediyesi tarafından Hatay Antakya’ya gönderilen 100 Kw elektrik üretme kapasitesine sahip jeneratör,..

Depremzedelerin her türlü eksiğini gidermeye ve ihtiyacını karşılamaya gayret gösteren Altınova Belediyesi, şimdi de bölgeye ışık oluyor. 

Altınova Belediyesi tarafından Hatay Antakya’ya gönderilen 100 Kw elektrik üretme kapasitesine sahip jeneratör, bölge kurulacak olan çadır kenti elektriğini sağlayacak. Öte yandan Altınova Belediyesi tarafından daha önce gönderilen 2 jeneratör de kullanılmaya devam ediliyor. 

EKSİKLER GİDERİLİYOR 

Deprem bölgesine Altınova halkının yardımlarıyla toplanan giysi, hijyen malzemesi, ısıtıcı, kuru gıda gibi insani yardım malzemeleri taşıyan tırların da Hatay’a ulaşmasıyla depremzedelerin eksikleri gideriliyor. Depremden etkilenen vatandaşlara destek olmak için tüm imkânları seferber ettiklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla Altınova, depremzedeler için tek yürek oldu. Ben tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL