Gündem

Yalova Valiliğinden yapılan açıklamaya göre;  “Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve ülkemizin pek çok yerinde hissedilen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.  Yaşanan elim deprem akabinde il genelinde Valiliğimiz..

Yalova Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; 

“Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve ülkemizin pek çok yerinde hissedilen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Yaşanan elim deprem akabinde il genelinde Valiliğimiz koordinasyonunda genel bir değerlendirme yapılarak deprem bölgesindeki muhtemel ihtiyaçlar da göz önünde bulundurulmak suretiyle, Yalova Belediyesi, Yalova İl AFAD Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve STK’larımızdan oluşan, ilk etapta 2 adet kurtarma aracı, 1 adet medikal kurtarma aracı, 2 adet ambulans, 1 adet TUN aracı, 1 adet kamyon ve 1 adet minibüs eşliğinde 80 personelimiz ile 39 tırdan oluşan yardım malzememiz bölgeye sevk edilmiştir.  

Depremden hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL