Güncel

Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınlar ile pasta ve tatlı imalathanelerine hijyen ve gramaj denetimi yaptı. Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde ekmek üretimi yapan fırınlar ile..

Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınlar ile pasta ve tatlı imalathanelerine hijyen ve gramaj denetimi yaptı. Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde ekmek üretimi yapan fırınlar ile pasta ve tatlı imalathanelerine yönelik denetimlerine devam ediyorlar. 

Belli aralıklarla Çınarcık genelindeki fırınlar ile pasta ve tatlı imalathanelerinin denetimlerini sürdüren Çınarcık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işyerlerinde genel hijyen denetimi, üretimde kullanılan hammaddelerin uygunluğu ve ürünlerin gramajlarını kontrol ettiler. 

Fırınlarda özellikle çalışanların temizliği, imalathane ve satış yerlerinin temiz olup olmadığı, istenilen şartlara uyulup uyulmadığı hususunda kontroller yapan Çınarcık Belediyesi zabıta ekipleri, kontrol esnasında eksiklik tespit edilen işletmelerin sahiplerine var olan bu eksikliklerini gidermeleri konusunda uyarılarda bulunup, vatandaşın sağlığını ön planda tutan ve kurallara uyan işletmelere teşekkür ettiler. 

Çınarcık Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından yapılan denetimlerde kuralları uygun hareket etmeyen işyerleri hakkında tutanak tutulurken, tespit edilen eksiklikleri tamamlamaları için süre verildi. Bu süre içerisinde eksikliklerini tamamlamayan işletmeler hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılacağı bildirildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL